پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۸۷۰۷۹
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
0
نوشیدنی‌های مفید برای شروع صبحی سالمپول‌نیوز - به طور معمول نوشیدن قهوه در صبح هیچ مشکلی ندارد، اما برخی‌ها به دلایلی ممکن است از خوردن این نوشیدنی در ابتدای صبح امتناع کنند.

براساس گزارش «مدیکال دیلی»، شاید شما قصد داشته باشید کافئین را ترک کنید یا شرایط پزشکی شما به گونه‌ای است که باید مصرف کافئین و قهوه را کاهش دهید.

اگر شما به هر دلیلی نمی‌توانید این نوشیدنی را در ابتدای صبح مصرف کنید خوشبختانه چند انتخاب برای جایگزین کردن با آن دارید.

در اینجا با چند نمونه از این نوشیدنی‌ها آشنا می‌شوید.

۱-چای سبز

طبق مطالعات مختلف، این نوع چایی می‌تواند منجر به افزایش قوه بینایی بهتر، کاهش سطح کلسترول، کاهش خطر پوسیدگی دندان و کمک به تسکین آلرژی شود.

۲-نوشیدنی کفیر

اگرشما با مشکلاتی از جمله نفخ یا حرکات نامنظم روده مواجه هستید این نوشیدنی می‌تواند بهترین نوشیدنی برای شما در ابتدای صبح باشد.

کفیر تخمیری حاصل از شیر و دانه‌های کفیر است.

این نوشیدنی غنی از پروبیوتیک‌ها است و به همین علت منجر به افزایش سلامت روده می‌شود.

۳-آب و لیمو

یک متخصص تغذیه بالینی گفت: یک لیوان آب و لیمو در ابتدای صبح بهترین راه برای ذخیره مجدد آبی است که شما در طول شب از دست داده‌اید.

وی افزود: حداقل یک نصف لیمو را به ۸ تا ۱۰ اونس آب اضافه کنید. این نوشیدنی تضمین می‌کند که شما به میزان کافی ویتامین سی و پلی فنل‌ها را دریافت می‌کنید تا قدرت سیستم ایمنی شما افزایش یابد و پوست شما را بهبود بخشد.
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار