پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۸۶۹۲۸
۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۷
0
 پول‌نیوز - رئیس کلانتری ۱۷۰ کهریزک از دستگیر کارگری که اقدام به سرقت تجهیزات صنعتی از یک مرکز حمل و نقل کالا کرده بود، خبر داد.

سرگرد ابراهیم شریفی دراین باره گفت: مدتی قبل به دنبال اعلام خبری از سوی مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در مورد سرقت تجهیزات صنعتی، ماموران کلانتری ۱۷۰ کهریزک به یک مرکز حمل و نقل کالا در این محدوده اعزام شده و رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات ماموران در محل گفت: مسئول حراست این شرکت با مراجعه به ماموران گفت که مدتی است یکی از کارگران این مرکز که مجوز خروج تعدادی وسیله صنعتی دارد، به همراه خارج کردن تعدادی از تجهیزات دارای فاکتور، اقدام به خارج کردن تعدادی دیگر از تجهیزات بدون فاکتور کرده و آن را به فروش می‌رساند.

رییس کلانتری ۱۷۰ کهریزک افزود: در ادامه ماموران در اقدامی نامحسوس با همکاری حراست این شرکت در هنگام خروج متهم اقدام به بازرسی از خودروی وی کرده و در جریان آن تعدادی شیرآلات، آمپیلی فایر و ... را که در پشت صندلی راننده جاسازی شده بود، کشف و ضبط کردند.

شریفی با اشاره به دستگیری متهم گفت: این فرد برای انجام بازجویی به کلانتری منتقل شد و به جرم خود مبنی بر سرقت از این شرکت اعتراف کرد که پس از آن به همراه پرونده متشکله برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.
منبع: ایسنا
برچسب ها: کهریزک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار