پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

قدردانی معاون سازمان نظام پزشکی از تامین اجتماعی در خصوص اجرای نسخه الکترونیکپول‌نیوز - معاون آموزش و پژوهش سازمان نظام پزشکی از سازمان تامین اجتماعی به خاطر اجرای نسخه الکترونیک در مراکزدرمانی ملکی این سازمان قدردانی کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر علیرضا سلیمی مهرکه به موضوع تجویزهای بی مورد برخی پزشکان اختصاص داشت و دکتر رضا ملک زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دکتر حسینعلی شهریاری نماینده مجلس شورای اسلامی نیزحضور داشتند از عملکرد سازمان تامین اجتماعی دربخش صدور نسخه الکترونیک تشکر کرد.

وی گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون 90 میلیون نسخه الکترونیک صادر کرده است و در سال جاری نیزاین رقم به 20 میلیون می رسد.

دکتر سلیمی افزود: این روند ما را به سمت کارت هوشمند سلامت می برد که می تواند در تلفن همراه بیماران قرار گیرد و وقتی فرد به پزشک مراجعه می کند تمامی سوابق بیماری فرد موجود است.

معاون سازمان نظام پزشکی به فواید صدور نسخه الکترونیک اشاره کرد و گفت: پرهیز از تداخلات دارویی و نظارت بهتر از مزایای اجرای این طرح است. بازخوردهای ماهانه ای که در بازه های زمانی مشخص انجام شده است حاکی از پیشرفت های خوبی در این بخش است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار