کد خبر: ۲۸۶۲۰۶
۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۲
0
پرداخت عوارض سالیانه خودرو، توسعه حمل و نقل عمومی شهرپول‌نیوز - شهروندان و مالکان محترم خودرو به صورت سالیانه ملزم به پرداخت عوارض خودروی خود هستند وچنانچه عوارض خودرو در مهلت مقرر پرداخت نشود به موجب قانون، جریمه دیرکردی معادل 2درصد به ازای هر ماه محاسبه و به مبلغ عوارض در سال آتی اضافه می گردد.

به گزارش گروه شهری پول‌نیوز، مدیر کل تشخیص و وصول درآمد با اعلام این مطلب گفت ، شهروندان محترم و مالکان محترم می توانند نسبت به مشاهده و پرداخت عوارض خودروی خوددر سامانه جامع ملی عوارض خودرو به آدرس:  cartax.tehran.ir ، نسبت به دریافت مفاصا حساب اقدام نمایند و این مفاصاحساب اینترنتی در زمان نقل و انتقال خودرو قابل استناد می باشد.

وحید عرب در خصوص سایر روشهای پرداخت عوارض خودرو گفت : کلیه مالکان و شهروندان می توانند با مراجعه به سامانه فوق و پایگاه اینترنتی شهرداری تهران به نشانی www.tehran.ir  و یا پرتال اداره کل تشخیص و وصول درآمد به نشانی daramad.tehran.ir  در بخش عوارض خودرو مراجعه و نسبت به مشاهده وپرداخت عوارض سالیانه خودروی خود اقدام نمایند.

وی در ادامه گفت: چنانچه به هر دلیل شهروندان محترم امکان پرداخت عوارض خودروی خودرا  از طریق غیر حضوری نداشتند و یا اطلاعات خودروی مورد نظر درسامانه موجود نبود، می توانند به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک شهر و یا دفاتر پیشخوان خدمات دولت مراجعه نمایند .

وحید عرب در پایان ضمن تقدیر از مشارکت شهروندان در پرداخت عوارض گفت: به منظور توسعه حمل ونقل عمومی و ارتقاء درآمد های پایدارشهری، شهروندان محترم، نسبت به پرداخت عوارض خودروی خود اقدام نمایند و مدیریت شهری را در ارائه خدمات مطلوبتر به شهروندان یاری کنند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

سود ۵۰ تومانی برای سهامداران «وسپه»

۵ اسفند، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت سرمایه‌گذاری سپه با حضور مدیرعامل و بیش از ۸۰ درصد سهامداران در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

سود 93 تومانی در جیب سهامداران «شیران»

پول نیوز - مجمع عمومی سالانه عادی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در هتل پارسیان آزادی برگزار شد.
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: