پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۸۳۷۳۶
۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
0
پول‌نیوز - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی و جوی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد و از یکطرفه شدن تردد در محورهای چالوس و هراز از عصر امروز خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی درباره آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور در صبح روز جمعه ۳۰ شهریور ماه اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های دریافتی از همکارانمان در محورهای مواصلاتی کشور و همچنین دوربین‌های نظارتی پلیس در جاده‌ها، در حال حاضر شاهد تردد پرحجم خودروها در طول مسیر قم به تهران و همچنین محور هراز هستیم.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه هم اکنون تردد در سایر محورهای مواصلاتی کشور روان گزارش شده است، افزود: با توجه به اوج‌گیری بازگشت هموطنانمان از شهرهای شمالی، برای امروز و فردا (شنبه) پلیس یکطرفه شدن تردد در محورهای کرج چالوس و هراز را در دستور کار خود قرار داده است.

وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده در محور کرج چالوس از ساعت ۱۲ امروز تردد از میدان امیرکبیر به سمت مرزن آباد ممنوع خواهد بود و در ادامه از ساعت ۱۵ تردد در این محور از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه انجام خواهد شد.

رحمانی اضافه کرد: در محور هراز نیز از ساعت ۱۲ امروز تردد در این محور از سمت رودهن به سمت شمال ممنوع شده و تردد در این محور هراز از ساعت ۱۴ از آب اسک به سمت رودهن به صورت یکطرفه خواهد بود.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا این محدودیت‌ها در هر دو محور چالوس و هراز تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ادامه خواهد داشت.

وی همچنین در خصوص وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: هم اکنون در اکثر محورهای مواصلاتی استان گیلان، محور میانه_زنجان در آذربایجان شرقی و محور رامسر_کناره بارش باران گزارش شده است.

رحمانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این نیز با توجه به مه‌گرفتگی و کاهش دید در ارتفاعات جاده چالوس و محور خلخال به اسالم در استان اردبیل، لازم است تا رانندگانی که قصد تردد در این مسیرها را دارند با سرعت مطمئنه سفر رانندگی کنند.
منبع: تسنیم
برچسب ها: چالوس ، هراز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار