پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پیام مدیرعامل بانک قوامین به مناسبت 18 سالگی بانک
پول‌نیوز - غلامحسن تقی نتاج مدیرعامل بانک قوامین به مناسبت هجدهمین سالگرد تأسیس بانک پیامی را منتشر کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این پیام آمده است:

به نام یزدان بخشاینده

با سلام

بیستم شهریورماه ، هجدهمین سالروز تأسیس بانک قوامین و یادآور آغاز فعالیت یکی از شبکه های بزرگ بانکی کشور است. یک مجموعه بزرگ که با دارا بودن بیش از حدود شش درصد از نقدینگی کشور ، شش میلیون مشتری و یکصد و هفتاد هزار سهامدار و ذینفع حقیقی و حقوقی، در تحقق سیاست هاي ريالي و مأموریت های کلان اقتصادی نظام و انقلاب گام برداشته و در راستای حفظ کیان و اقتدار ملی از حداکثر ظرفیت های خود، ایثاری بی بدیل عرضه نموده است.

این راه پرتلاطم و طولانی را، نه به سادگی، بلکه با عزمی پولادین و انسجام سازمانی بی نظیر گذراندیم و پس از توفیق در گذر هر چالش، قدرتمندتر و با گام های محکم تر در مسیر تعالی و پیشرفت در نظام بانکی کشور حرکت کردیم . اکنون و پس از گذشت هیجده سال از تأسیس بانک قوامین با تمام فراز و فرودها ، چشم اندازی روشن پیش روی امین مردم ایران زمین قرار گرفته است. چشم اندازی از جنس صلابت ، خدمت شرافتمندانه ، سرآمدی سازمانی ، توسعه سرمایه انسانی و افزایش سطح رضایتمندان مشتریان به عنوان صاحبان اصلی بانک و نیک بر این باوریم این چشم اندازها را با توکل بر خداوند بزرگ و همراهي مشتريان عزيز محقق خواهیم ساخت.

بسیار خرسندیم که هجده سالگی سازمانی را جشن می گیریم که با هدف صیانت حقوق و خدمت متواضعانه به کارکنان خدوم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گام در شبکه بانکی کشور گذاشته و با الهام از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مردمی سازی اقتصاد مقاومتی ، حمایت از تولید ملی و امنیت اجتماعی جامعه ، تلاش همه جانبه خود را به منصه ظهور رسانیده و ارزش آفرینی برای جامعه بزرگ مشتریان گرانقدر خود را محقق ساخته ایم .

وجود مدیران و کارکنان سختکوش ، متخصص و متعهد در کنار شبکه گسترده شعب در سراسر کشور و همچنین بهره گیری از فناوری های نوین بانکی به منظور فراهم سازی بستر بانکداری امن ، سریع و باکیفیت و تلاشی بالنده در جهت پیاده سازی نظام سودآوری در تمامی لایه های بانک، نشان از عزم و اراده بانک وزین قوامین برای بهره وری حداکثری فعالیت های خود و تلاش برای کسب رضایت تمامی ذی نفعان دارد.

به این عهد پایبندیم و با رویکرد علمی و فعالیت جهادگونه تا آخرین حد توان برای خلق ارزش برای مشتریان گرانمایه تلاش خواهیم نمود.

لذا همگی دست به دست هم داده و در جهت تحقق اهداف بزرگمان با سرعت و تدبیر گام بر می داریم تا در سایه لطف پروردگار مهرآفرین، بانک قوامین پرافتخارتر از حال در نظام بانکی کشور نقش آفرینی نماید.

سعادت ، سیادت و بهروزی ذی نفعان و مشتریان محترم و کارکنان و خانواده های ایشان را از خداوند متعال خواستارم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: