پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۸۲۳۸۲
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۴
0
پول‌نیوز - مسئول سفر اربعین دانشجویی گفت: دانشجویان، دانش آموختگان و طلاب متقاضی شرکت در پیاده روی دانشجویی اربعین تا 30 شهریور ماه مهلت ثبت نام خواهند داشت.

محمدرضا مهدوی روز یکشنبه  با تشریح جزئیات ثبت نام دانشجویان در پیاده روی اربعین گفت: این ثبت نام از 15 شهریور ماه آغاز شده است. متقاضیان ثبت نام می توانند برای ثبت نام با مراجعه به آدرس www.atabe.ir فرم های لازم را پر و ثبت نام کنند.

به گفته وی، اولویت ثبت نام و پذیرش با دانشجویان و طلاب در حال تحصیل زیر 30 سال است که سفر اولی نیز محسوب می شوند.

مهدوی اظهار داشت: قرعه کشی از ثبت نام کنندگان یک روز بعد در 31 شهریور ماه آغاز و اسامی اعلام خواهد شد. سپس با اعلام رابطان ثبت نام، برندگان برای تکمیل مدارک حضور خواهند یافت.

بر اساس آمار اعلام شده، همانند سال های گذشته امسال نیز حدود 400 دانشجو برای اعزام به سفر انتخاب خواهند شد.

وی افزود: به دلیل وجود اختلاف در تقویم کشورهای ایران و عراق، تاریخ دقیقی از حرکت و بازگشت مشخص نیست اما این پیاده روی در بازه زمانی 29 مهرماه تا 12 آبان ماه صورت خواهد گرفت و متقاضیان باید برای این تاریخ آمادگی باشند.

 هزینه در 2 قسط دریافت می شود

مهدوی همچنین در باره میزان و نحوه دریافت هزینه ها عنوان کرد: با توجه به نوسانات قیمت ارز و همچنین عدم قطعیت آن، هزینه شرکت در این سفر علی الحساب حداقل مبلغ یک میلیون و 600 هزار تومان و در بیشترین مقدار یک میلیون و 900 هزار تومان خواهد بود که در2 قسط دریافت خواهد شد.

مهدوی عنوان کرد: این اردو زیر نظر سازمان حج و زیارت انجام شده و تمامی زائران از بیمه و ویزای این سازمان بهره مند می شوند، اما ارز مسافرتی به کاروان تعلق نمی گیرد.
منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: