پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 13 / چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۸۲۳۳۸
۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴
0
چهار هزار و 508 نفر از مجموع پنج هزار و 806 نفر سپرده گذار این تعاونی تا 16شهریور ماه جاری مدارک خود را به شعب موسسه تحویل دادند.
90 درصد سپرده گذاران تعاونی فرشتگان تعیین تکلیف شدند
پول‌نیوز - موسسه اعتباری کاسپین، از تعیین تکلیف بیش از 90 درصد سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان و معرفی آنها به امور مالی این موسسه برای دریافت وجوه، خبر داد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، پس از انتشار اطلاعیه «تعیین تکلیف باقیمانده سپرده های سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان»، چهار هزار و 508 نفر از مجموع پنج هزار و 806 نفر سپرده گذار این تعاونی تا 16شهریور ماه جاری مدارک خود را به شعب موسسه تحویل دادند.

پس از انجام فرآیند تکمیل، بررسی و ارسال مستندات این افراد به بانک مرکزی،مدارک سه هزارو 596 نفر (۸۵ درصد) سپرده گذار تا شانزدهم شهریور ماه جاری مورد تایید بانک مرکزی قرار گرفت.
البته بیش از 90 درصد ( تعداد سه هزار و 246 نفر) از سه هزار و 596 سپرده گذار مورد تایید بانک مرکزی، در شرف دریافت سپرده های خود به مبلغ هفت هزار و 536 میلیارد و 451 میلیون و 209 هزار و 997 ریال قرار دارند.

براساس این گزارش، روند تکمیل و ارسال مدارک سپرده گذاران واجد شرایط به بانک مرکزی از سوی موسسه همچنان ادامه دارد.

این موسسه ضمن قدردانی از صبر، حوصله و همکاری سپرده گذاران، از مشتریان واجد شرایط اعلام شده خواست تا در اسرع وقت، به شعب مربوطه مراجعه و نسبت به تکمیل مدارک جهت دریافت وجوه خود اقدام کنند.

به گزارش ایرنا، موسسه یادشده، در اجرای مصوبه های کمیته نمایندگان سران قوا و ابلاغیه های بانک مرکزی در اقدامی هماهنگ با سایر بانک ها و موسسه های عامل، ساماندهی تعاونی های اعتبار منحله و پرداخت های مربوط به تعاونی منحله فرشتگان را طبق ابلاغیه رسمی 20 خردادماه امسال بانک مرکزی، از 27 خردادماه در همه شعب موسسه آغاز کرد.

مجوز لازم برای پرداخت سپرده‌ها تا سقف مبلغ 10 میلیارد ریال صادر شد و سپرده‌گذاران دارای بیش از این مبلغ تعاونی فرشتگان، امکان آن را داشتند که مبلغ 10 میلیارد ریال از سپرده خود را (با احتساب مبلغ دریافتی در مراحل قبل) دریافت کنند.

این موسسه 12 شهریور ماه جاری نیز از سپرده‌گذارانی که بیش‌ از 2 میلیارد ریال در تعاونی منحله فرشتگان سپرده داشته اند، دعوت کرد تا با ارایه مستندات، به یکی از شعب این موسسه مراجعه کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار