پول نیوز

کد خبر: ۲۸۱۹۱۳
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷
0
طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پروژه مذکور در نمایشگاه جهانی اکسپو 2020 که در دبی برگزار خواهد شد، به نمایش گذاشته می شود. اکسپو 2020 از بیستم اکتبر سال 2020 تا دهم آوریل سال 2021 برگزار خواهد شد.

پول نیوز؛ رکسانادانیالی- گرفت (Graft) یک استودیو طراحی حرفه ای است که برای اولین بار در سال 1998 در لس آنجلس تاسیس شد. در سال 2001 و 2004 دو دفتر دیگر نیز به ترتیب در برلین و پکن افتتاح کرد. این استودیو به تازگی از قرارداد خود برای آماده سازی پروژه ای آلمانی رونمایی کرده است. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته پروژه مذکور در نمایشگاه جهانی اکسپو 2020 که در دبی برگزار خواهد شد، به نمایش گذاشته می شود. با تمرکز بر پایداری، این طرح متشکل از اتصالاتی شبکه مانند خواهد بود که فضایی منحصر به فرد برای حرکت آزادانه را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.

حضور متفاوت آلمان در اکسپو 2020 (+عکس)

از طریق این ساختار (اندازه کلی 7,400 sqm)، فضایی گیرا و متمایز برای غرفه مورد نظر خلق خواهد شد. طراحی به گونه ای است که از هر زاویه ای می توان دید کامل به نمایشگاه داشت. حرکت بازدید کنندگان به راحتی امکان پذیر بوده و از هر گونه تراکم اضافی در یک بخش خاص جلوگیری می شود. بدین ترتیب نه تنها بازدید کنندگان تجربه لذت بخش تری از حضور در اکسپو 2020 به دست خواهند آورد، بلکه مدیریت نمایشگاه نیز آسان تر خواهد بود.

حضور متفاوت آلمان در اکسپو 2020 (+عکس)

مهم تر از همه آن که تمامی قطعات و مواد به کار رفته در ساخت غرفه طبق اصول ترکیب و تولید، پس از اتمام نمایشگاه به راحتی قابل جدا سازی خواهند بود. همچنین فرصت تقسیم بندی مواد در گروه های مشابه، روند بازیافتی اصولی و آسان را ممکن خواهد ساخت. همچنین این ساختار قابلیت تغییر پیکربندی برای هماهنگی حداکثری با فضای نمایشگاه را نیز در اختیار دارد. اکسپو 2020 از بیستم اکتبر سال 2020 تا دهم آوریل سال 2021 برگزار خواهد شد.

حضور متفاوت آلمان در اکسپو 2020 (+عکس)

 حضور متفاوت آلمان در اکسپو 2020 (+عکس)

برچسب ها: اکسپو پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار