پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

بنیاد مسکن: افزایش کمک های بلاعوض بازسازی به مناطق زلزله زده
پول‌نیوز - معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد.

به گزارش گروه مسکن و شهرسازی پول‌نیوز، عزیزالله مهدیان در آیین افتتاح هفت هزارمین واحد مسکونی روستایی بازسازی شده در ثلاث باباجانی از افزایش کمک های بلاعوض و تسهیلات بازسازی به مناطق زلزله زده خبر داد و اظهار داشت: ۵ میلیون تومان دیگر به کمک های بلاعوض، ۵ میلیون تومان به تسهیلات بازسازی مناطق روستایی و ۱۰ میلیون تومان به تسهیلات بازسازی مناطق شهری افزوده شده است.

وی با اشاره به همکاری مردم در امر بازسازی افزود: تا پایان امسال همه واحدهای روستایی در مناطق زلزله زده بازسازی می شوند.

معاون بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه تا شهریور ماه سال آینده کار بازسازی مناطق زلزله زده به اتمام می رسد، تصریح کرد: براساس برنامه ریزی انجام شده ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد روستایی که به صورت ۱۰۰ درصدی تخریب شده اند تا پایان شهریور ماه سالجاری بازسازی می شوند.

وی بیان داشت: در مناطق زلزله زده  کار پی کنی ۲۸ هزار واحد و اسکلت سازی ۲۱ هزار واحد به اتمام رسیده است و ۱۵ هزار واحد نیز در مرحله سقف هستند.

مهدیان با اشاره به افزایش قیمت مصالح عنوان داشت: ۳۵ هزار تن فولاد به قیمت قبل به این مناطق واگذار شده است و برای هر واحد احداثی ۱۶۰ کیسه سیمان اختصاص داده شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: