پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 22 / يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸
پول‌نیوز - داشتن فرزند و حس پدر یا مادر شدن حس متفاوت و عجیبی است. پدر و مادرها همیشه دوست دارند بهترین شرایط را برای فرزندان خود مهیا کنند و شرایطی را برای آینده، رشد و آسایش آن‌ها فراهم کنند. اما چگونه می‌توانیم برای آینده فرزندان خود کار اساسی و مطمئنی انجام داد؟ اصلاً برای فکر کردن و انجام کاری برای آینده فرزند خود چه راهکاری درست است؟ بیمه عمر فرزندان راهکار خوب و مطمئنی می‌تواند برای آینده فرزندانتان باشد و با داشتن این بیمه می‌توانید نسبت به آینده آن‌ها آسوده‌خاطر باشید.

مهم‌ترین کاری که برای آینده فرزندان خود باید انجام دهیم!

بیمه عمر، بیمه‌ای برای آینده!

بیمه عمر بیمه‌ای است که علاوه بر داشتن پوشش‌هایی در طول مدت قرارداد، سرمایه‌گذاری قابل‌توجهی نیز محسوب می‌شود. یعنی حق بیمه‌ای که در بیمه عمر برای فرزند خود می‌پردازید هزینه محسوب نمی‌شود و در پایان قرارداد با احتساب سودی که در بیمه عمر به اندوخته او تعلق می‌گیرد به او داده می‌شود. پس با خرید بیمه عمر برای فرزند خود می‌توانید هم سرمایه‌ای برای او در زمان جوانی ذخیره کنید و هم با داشتن پوشش‌های مختلف، در برابر حوادث و اتفاقاتی از او مراقبت کنید.

اگر برای فرزند خود بیمه عمر نوزادان خریداری کنید و از بدو تولد او را تحت پوشش بیمه عمر قرار دهید، او در اوج جوانی که خرج و مخارج زیادی از جمله ادامه تحصیل، ازدواج و... دارد می‌تواند از اندوخته بیمه عمر خود استفاده کند. حال سؤال اینجا است که چگونه یک بیمه عمر خوب را برای فرزند خود انتخاب کرده و خریداری کنیم؟

خرید بهترین بیمه عمر از بیمیتو
 
مهم‌ترین کاری که برای آینده فرزندان خود باید انجام دهیم!

با استفاده از سامانه بیمیتو می‌توانید مشاوره بیمه عمر دریافت کنید و پس از دریافت اطلاعات مناسب در این زمینه، بیمه عمر مناسب فرزندتان را انتخاب کنید. با استفاده از معیارهای مقایسه‌ای که در سامانه بیمیتو موجود است می‌توان بیمه‌های عمر را با یکدیگر مقایسه کرده و معتبرترین بیمه عمر را برای خود انتخاب کنید. بیمیتو سامانه‌ای برای مقایسه و خرید آنلاین بیمه است. از وب‌سایت و اپلیکیشن بیمیتو می‌توانید اقدام به خرید انواع بیمه از جمله بیمه شخص ثالث، بدنه، آتش‌سوزی و... کنید. همین الآن به سامانه بیمیتو مراجعه کنید و با ورود اطلاعات درباره فرزند خود اقدام به دریافت استعلام بیمه عمر برای او کنید و نسبت به آینده‌اش مطمئن باشید!

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار