پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۷۵۸۷۵
۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۶
0
پول‌نیوز - معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ از پلمب پاساژ ناایمن نور، امروز به دستور مقام قضایی با حضور عوامل شهرداری ناحیه یک و نیروی انتظامی خبر داد.

 صالح‌زاده با بیان اینکه وضعیت ساختمان‌های ناایمن و ایمن سازی ساختمان‌های پر خطر به صورت جدی در فعالیت‌های کاری کمیته ایمنی این منطقه قرار دارد، گفت: صبح امروز و در پی اخطار‌های مکرر و براساس بررسی‌های فنی صورت گرفته، برابر دستور قضایی معاون دادستان عمومی و انقلاب تهران و سرپرست دادسرای ناحیه ۳۷، پاساژ نور واقع در خیابان دماوند، تقاطع خیابان شهید منتظری در منطقه ۱۳، تا انجام اقدامات ایمن سازی و رفع خطر کامل برابر دستورالعمل‌های قانونی و اخذ تأییدیه ایمنی از واحد پیشگیری سازمان آتش نشانی منطقه شش تهران با حضور عوامل انتظامی و شهرداری ناحیه یک منطقه پلمب و تردد شهروندان در آن ملک ممنوع شد.

وی با بیان اینکه در منطقه ۱۳ با برگزاری کمیته‌های ایمنی، ضمن پیگیری وضعیت ساختمان‌های ناایمن نسبت به ایمن سازی و رفع خطر املاک ناایمن با بهره گیری از تمامی ابزار‌های قانونی اقدام می‌کنیم، اظهار داشت: شناسایی و برنامه ریزی جهت رفع خطر و در صورت نیاز برخورد قضایی با ساختمان‌های آسیب پذیر از منظر ایمنی به ترتیب اولویت کاربری‌های تجاری، درمانی و مراقبتی، آموزش، صنعتی، اداری و مسکونی، استفاده از ظرفیت شرکت‌های رتبه بندی شده در سامانه سازمان آتش نشانی در زمینه رفع خطر و افزایش ایمنی ساختمان‌های شناسایی شده و برخورد قضایی با ساختمان‌های پر خطر پس از طی مراحل اخطار و اطلاع رسانی از جمله اقداماتی است که در دستورکار کمیته ایمنی قرار دارد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ ادامه داد: ما تمامی تلاش خود را برای ایمن سازی حداکثری زندگی شهروندان در شرق تهران انجام خواهیم داد.
منبع: ایلنا
برچسب ها: تهران ، پاساژ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
سایت خبرگزاری فارس توسط آمریکا مسدود شد
پول نیوز- دامنه farsnews.com متعلق به خبرگزاری فارس ساعتی پیش با دستور وزارت خزانه‌داری آمریکا مسدود شد.