پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - طبق برنامه اعلام شده، از ماه سپتامبر (شهریور)، شهر‌های اصفهان و شیراز ایران دیگر جایی در برنامه پروازی خطوط هوایی اتریش نخواهند داشت، ولی پرواز‌ها به مقصد تهران پابرجا خواهند ماند.

خطوط هوایی اتریش در سال میلادی جاری دست به تغییراتی در برنامه و مسیر‌های پروازی خود خواهد زد که هدف اصلی از آن‌ها تغییر سهام شرکت اعلام شده است.

این شرکت اتریشی قصد دارد از ماه اکتبر، مقاصد دیگری همچون هنگ کنگ، هاوانا و کلمبو را نیز از برنامه زمستانی پرواز‌های خود حذف کند.

این تصمیم یک روز پس از آن اتفاق افتاد که شرکت هواپیمایی هلند اعلام کرد به دلایل اقتصادی قصد دارد پروازهایش به تهران را از دوم مهرماه معلق کند.

به نوشته وب‌سایت شرکت کی ال ام به دلیل نتایج و چشم انداز اقتصادی منفی پرواز به تهران، آخرین هواپیما از آمستردام به تهران در روز ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳۱ شهریور) پرواز خواهد کرد و متعاقب آن ۲۳ سپتامبر (اول مهر) در فرودگاه اسکیپول آمستردام به زمین خواهد نشست.

پس از خروج دولت آمریکا از توافق هسته‌ای برجام و اعلام موج جدیدی از تحریم‌های یکجانبه علیه ایران، بسیاری از شرکت‌های خارجی از بیم جریمه‌های سنگین توسط آمریکا، تصمیم به خروج از ایران گرفته اند.

منبع: تسنیم
برچسب ها: اتریش ، ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار