پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

حمایت مالی بانک رفاه به ستاد آزادسازی زندانیان نیازمند
پول‌نیوز - بانک رفاه کارگران در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف حمایت از زندانیان نیازمند، یک فقره چک به مبلغ 500 میلیون ریال به ستاد دیه کشور اهدا کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، دکتر سهمانی در مراسمی که به همین منظور برگزار شد، کمک مالی بانک را که از محل کمک های کارکنان بانک رفاه جمع آوری شده بود طی یک فقره چک 500 میلیون ریالی به سید اسدالله جولایی مدیرعامل ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند اهدا کرد.

مدیرعامل بانک رفاه در این مراسم با ابراز خرسندی از حمایت بانک رفاه از این نهاد مردمی، اظهار داشت: بانک رفاه همواره در حوزه مسئولیت های اجتماعی فعال بوده و تلاش کرده است در حوزه های مختلف حضور فعال داشته باشد.

دکتر سهمانی در ادامه افزود: بانک رفاه بنا دارد در آینده میزان حمایت ها و کمک های خود از این ستاد مردمی و خیریه را به لحاظ کمی و کیفی افزایش دهد.

جولایی مدیرعامل ستاد دیه در این مراسم با قدردانی از کمک های بانک رفاه به این نهاد اظهارداشت: نظام بانکی به ویژه بانک رفاه همواره یاور و حامی ستاد دیه بوده و نقش شایانی در آزادسازی زندانیان نیازمند ایفا کرده است.

وی با تشریح عملکرد ستاد دیه طی سالهای اخیر تصریح کرد: این ستاد وابستگی به دولت ندارد و تمامی درآمدهای آن از سوی سازمان های مسئولیت پذیر اجتماعی و شهروندان خیر حاصل می شود.

جولایی با بیان اینکه این ستاد تاکنون 114 هزار نیازمند را از بند رهانیده، گفت: ستاد دیه طی دو دهه گذشته تلاش ویژه ای داشته تا علاوه بر حمایت از زندانیان، شرایطی فراهم سازد تا پیش از وقوع حادثه نیز بتوان به افراد نیازمند و گرفتار حوادث یاری رساند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: