پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 17 / سه‌شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۷۴۵۴۸
۰۷ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۱
0
پول‌نیوز - سقوط ناگهانی بالابر جرثقیل به همراه کارگران از یک برج بزرگ مسکونی صحنه دلخراشی را رقم زد.

به گزارش سازمان آتش نشانی تهران، روز گذشته سقوط بالابر جرثقیل توسط مسئولان پروژه در حال ساخت به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۰۹ و گروه امداد و نجات هست این سازمان به محل حادثه واقع در بزرگراه شهید فهمیده به سمت غرب، پشت پمپ بنزین وردآورد، خیابان زحمت‌کش اعزام شدند.

به گفته مولا کشاورز، رئیس ایستگاه ۱۰۹ آتش‌نشانی تهران، دو کارگر فنی در یک پروژه بزرگ ساختمانی سرگرم نصب سازه جرثقیل ثابت تاورکرین ویژه انتقال مصالح ساختمانی درطبقات مختلف ساختمان در حال ساخت بودند که ناگهان بالابر این جرثقیل ثابت که برای ساخت سازه و بردن تجهیزات به بالا از آن استفاده می‌شود، به دلیل نامشخصی به پائین سقوط کرد.

پس از انجام معاینات اولیه توسط امدادگران اورژانس حاضر در محل مشخص شد که این دو کارگر حدوداً سی ساله، در همان لحظات اولیه حادثه سقوط جان خود را از دست داده بودند.

آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل و ارائه تذکرات ایمنی به مسئولان پروژه، محل حادثه را برای بررسی و انجام تحقیقات اولیه برای تعیین علل وقوع این حادثه مرگبار و همچنین اقدامات لازم برای انتقال اجساد این دو متوفی به پزشکی قانونی، تحویل عوامل انتظامی دادند.


منبع:پارسینه
برچسب ها: تهران ، سقوط کارگر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار