پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

November 2019 19 / سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۷۴۱۹۲
۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
0
معرفی مدیرشعب جدید استان چهارمحال و بختياري
پول‌نیوز - مراسم تکریم و معارفه مدیرشعب جدید بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان چهارمحال و بختياري با حضور حسن تليکاني عضو هيات مديره، نجدي مدير امور استان ها و چقازردي رييس اداره کل بازرسي و حسابرسي داخلي برگزار شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این مراسم از خدمات و تلاش های ملازاده مدير سابق شعب چهارمحال و بختياري تقدير به عمل آمد و علي توکلي هفشجاني به عنوان مدير شعب جديد بانک قرض الحسنه مهر ايران در اين استان معرفي شد.

تلیکانی عضو هیات مدیره بانک در اين جلسه بيان داشت: بررسي آماري عملکرد شعب چهارمحال و بختياري به ويژه از منظر شاخص قدر مطلق بيانگر تلاش همکاران در اين استان است.

وی در ادامه بانک قرض الحسنه مهر ایران را از بزرگترین بانک های شبکه بانکي در حوزه انفورماتيك دانست و گفت: توسعه زيرساخت هاي ارتباطات الكترونيكي و بانكداري مدرن باعث چابكي در امر خدمت رساني هرچه بهتر به هموطنان در سراسر كشور مي شود.

تلیکانی راهبرد بانک قرض الحسنه مهر ایران را کسب رتبه اول در جذب منابع قرض الحسنه در سطح استان های کشور بيان كرد و اظهارداشت: اين امر با بازاريابي براي دستيابي به منابع جديد قرض الحسنه و اجراي طرح هاي بانك بويژه طرح همياران مهر محقق خواهد شد.

در ادامه، نجدی، با آرزوی موفقیت برای ملازاده به عنوان معاون شعب بانک قرض الحسنه مهرايران در استان خراسان رضوي گفت: توکلي نيز از مديران شايسته شبکه بانکي كشور است كه سابقه درخشاني در طول خدمت خود دارد .

در ادامه این مراسم چقازردی نیز از زحمات ملازاده تشکر کرد و بیان داشت: در دوره مديريت وي شعب استان چهارمحال و بختياري عملکرد مناسبي از منظر بازرسي داشته است و اميدواريم اين روال همچنان ادامه يابد.

در پایان، مدیر امور استان ها متن حکم انتصاب توکلی به عنوان مدیر شعب استان چهار محال و بختياري را قرائت کرد و اين حکم توسط تليكاني به وي اهدا شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: