پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

گزارش پول نیوز از حال و هوای زلزله زدگان در روزهای داغ تابستان
کد خبر: ۲۷۲۹۸۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
0
تامین آب زلزله زدگان به اشکال متفاوتی انجام شده است. در مناطقی که زلزله زدگان به صورت گروهی اسکان پیدا کرده اند، شیر برداشت آب تعبیه شده است تا آب آشامیدنی مورد نیاز افراد تامین شود.
همه چیز درباره آب آشامیدنی کانکس نشین‌هاپول نیوز- در هفته ای که گذشت خبرهایی جسته و گریخته از قطعی آب در کرمانشاه  منتشر شد. معتبرترین خبر از هم به نقل از فرماندار سرپل ذهاب بود که  اعلام کرد استفاده از آب آشامیدنی به مقادیر فراوان در ساخت و سازها و بازسازی ها، سر پل ذهاب را دچار کمبود آب کرده است. محبت جمالی نیا گفته بود در برخی از روستاها مشکل جدی برای تامین آب وجود دارد و نیاز 24 روستا ضروری است. 

این در حالی که برخی معتقد بودند مشکل در منطقه سر پل ذهاب، کمبود آب نیست و آب در روستاهای زلزله زده قطع شده است. 

«محمد» یکی از کانکس نشین های این روزهاست. او به پول نیوز می گوید: ما هنوز آب داریم اما آب کانکس پسرعمه من که در یکی از روستاهای اطراف زندگی می کند، آنقدر فشار کمی دارد که غیر قابل استفاده شده. 

«کیانوش»  خود را ساکن یکی از واحدهای مسکن مهر معرفی می کند. او درباره وضعیت آب رسانی به خود و خانواده اش به پول نیوز می گوید: ما فعلا مشکل آب نداریم اما فکر می کنم کمتر از چند هفته دیگر همه ما با قطعی آب مواجه شویم. هوا بسیار گرم است و مردم بیش از هرچیز به آب نیاز دارند.

محمد خلیلی پیر مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور دراین باره به پول نیوز توضیح می دهد: تا به این لحظه، گزارشی از قطعی گسترده آب در استان کرمانشاه به دست ما نرسیده است. در نظر داشته باشید قطعی های گسترده سریعا به ما اعلام می شود. برای مثال در همین لحظه که من و شما با همدیگر صحبت می کنیم گزارش های متعددی از قطعی آب در اصفهان، سیستان و بلوچستان، یزد و هرمزگان به دست ما رسیده اما درباره کرمانشاه یا سر پل ذهاب هنوز گزارشی دریافت نکرده ام. 

خلیلی در ادامه می گوید: تامین آب زلزله زدگان به اشکال متفاوتی انجام شده است.  در مناطقی که زلزله زدگان به صورت گروهی اسکان پیدا کرده اند، شیر برداشت آب تعبیه شده است تا آب آشامیدنی مورد نیاز افراد تامین شود. اما برخی از هموطنان ما به دلایل مختلف ترجیح می دادند که از اکیپ ها جدا بوده و در مناطق خاصی اسکان داشته باشند، مثلا نزدیک مغازه یا خانه سابق خود. آب رسانی این عزیزان با تانکر انجام می شود که ممکن است گاهی با قطعی هم همراه باشد.

برچسب ها: آب ، کرمانشاه ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: