پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۷۱۰۱۸
۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
0
اعطای لوح تقدیر به بازرسی پست‌ بانک‌
پول‌نیوز - امور بازرسی و حسابرسی پست بانک ایران بر اساس شاخص‌های ارزیابی، ارزیابی میدانی و جلسات شورای دبیرخانه ارزیابی اعطای گواهینامه و لوح استان تهران با اخذ مجموع 85 امتیاز از 100 امتیاز ممکن موفق به کسب لوح تقدیر سطح دو شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، بنابر اعلام امور بازرسی و حسابرسی؛ ارزیابی مذکور در پنج شاخص و مجموعا 43 زیرشاخص صورت گرفت که این بانک در شاخص چهارم با عنوان "رسیدگی به شکایات مراجعه کنندگان یا مشتریان" صد درصد امتیاز تخصیصی را کسب نمود.

بنابر این گزارش: پست بانک ایران علاوه بر کسب رتبه مذکور، موفق به کسب امتیاز عالی 981 از 1000 امتیاز مدون برای شاخص‌های اختصاصی ارزیابی عملکرد بانک‌ها در سطح وزارت امور اقتصادی و دارائی و همچنین احراز امتیاز حداکثری از شاخص اختصاصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به‌عنوان یکی از برنامه های توسعه‌ای در سال 1396 شد.

گفتنی است: پیش از این، بازرسی پست بانک ایران براساس ارزیابی وزارت اموراقتصادی و دارائی از عملکرد سال 1395 از مجموع 1000 امتیاز شاخص‌های اختصاصی توانست981 امتیاز کسب و جایگاه مطلوبی را براساس این به خود اختصاص دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: