پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۷۰۹۷۷
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
0
پول‌نیوزسخنگوی سازمان آتش‌نشانی گفت:‌ در پارکینگ یک مجتمع مسکونی که به کارگاه مبل‌سازی تبدیل شده بود آتش‌سوزی رخ داده بود که آتش‌نشانان با اطفای حریق ۱۵ نفر را نجات دادند.

جلال ملکی اظهار داشت: در ساعت ۱۶:۰۴ دقیقه امروز حادثه آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی محله یافت‌آباد، بلوار معلم به سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و مأموران دو ایستگاه به همواره امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود:‌ با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد پارکینگ یک ساختمان مسکونی تغییر کاربری داده شده و به کارگاه مبل تبدیل شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت:‌ این پارکینگ که تبدیل به کارگاه مبل‌سازی شده بود تماماً شعله‌ور بود و آتش‌نشانان نسبت به اطفای حریق و خروج ساکنین از ساختمان اقدام کردند.

ملکی ادامه داد:‌ آتش‌نشانان توانستند بلافاصله از سرایت آتش جلوگیری کنند و 15 نفر را از داخل ساختمان شامل 7 مرد و 8 زن نجات داده و یک نفر نیز که در داخل کارگاه دچار مصدومیت شد.

وی افزود: در این حادثه سه دختربچه سه قلو یک ماهه نیز به سلامت از حادثه آتش‌سوزی خارج شدند و در ساعت 17:14 دقیقه عملیات این حادثه به پایان رسید.

منبع: فارس
برچسب ها: آتش سوزی ، کارگاه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار