پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

September 2019 16 / دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸
پاوول دروف، بنیانگذار پیام رسان تلگرام اعلام کرد
کد خبر: ۲۶۸۴۷۶
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۲
0
ناخوادآگاه خیلی ها کار تلگرام را تمام شده دانستند اما واقعیت این است که ماجرای قطعی بیش از 6 ساعته تلگرام ( تا لحظه نگارش این گزارش)، مربوط به سرورهایی است که به گفته پاوول دروف به مشکل برخورده‌اند.

پول نیوز- کاربرانی که دیشب بیدار بودند از حوالی ساعت 4 صبح دیگر نتوانستد وارد تلگرام خود شوند. از آنجا که این روزها مباحث مربوط به فیلترینگ این پیام رسانه پر حاشیه بر سر زبان هاست وقتی این اختلال تا حوالی ساعت 10 صبح امروز به طول انجامید، ناخوادآگاه خیلی ها کار تلگرام را تمام شده دانستند اما واقعیت این است که ماجرای قطعی بیش از 6 ساعته تلگرام ( تا لحظه نگارش این گزارش)، مربوط به سرورهایی است که به گفته پاوول دروف به مشکل برخورده‌اند.

تلگرام داغ شده است!

بنیانگذار روسی تلگرام درباره قطعی تلگرام در توییتر خود توضیح داده است: حرارت فراوانو بیش از حد در یکی از خوشه های سرور تلگرام، ممکن است در عرض چند ساعت آینده مشکلاتی رابرای اتصال کاربران اروپایی ایجاد کند. او ضمنعذر خواهی از این کاربران تاکید کرده که مشکل در حال حل شدن است.

تاکنون هیچ ابلاغ رسمی مبنی بر فیلترینگ تلگرام در ایران انجام نشده و پول نیوز حدس می‌زند که این اختلال به زودی بر طرف شود.

گفتنی است این اولین بار است که اختلال سروری تلگرام بیش از 6 ساعت به طول می انجامد و همین موضوع حساسیت ها نسبت به این قطعی را دو چندان کرده است.

برچسب ها: تلگرام ، پول نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار