کد خبر: ۲۶۸۲۹
۳۰ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۸
0
وزرای صنایع ، اقتصاد، بازرگانی، راه و نفت و همچنین رئیس بانک مرکزی برای پاسخگویی به پرسشهای نمایندگان این هفته به مجلس می‌روند.

 مهر ، کمیسیون اقتصادی مجلس این هفته علاوه بر نشستهای هیئت رئیسه کمیسیون  ، ادامه بررسی لایحه امور گمرکی ، بررسی طرح دولت در خصوص تامین آتیه مهر رضا(ع)  از وزیر بازرگانی برای پاسخگویی به پرسش برخی نمایندگان مجلس دعوت کرده است.

ادامه بررسی لایحه اصلاح قانون نظام صنفی در کارگروه تجاری این کمیسیون بررسی خواهد شد و تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای کشور و مناطق آزاد تجاری صنعتی نیز ادامه خواهد یافت.

کمیسیون انرژی با بررسی آخرین اخبار ، پیش نویس قانون نفت و گاز و پیش نویس قانون تاسیس وزارت نفت و گاز و همچنین پیش نویس اساسنامه شرکت ملی نفت و گاز ایران را بررسی خواهد کرد. کمیسیون انرژی نیز این هفته پذیرای وزیر نفت برای پاسخگویی به پرسش نمایندگان خواهد بود.

کار گروه نفت و گاز این هفته  بررسی کمکهای وزارت نفت به اشخاص حقیقی و حقوقی  و فرمول تعیین فروش گاز به کشورها را در برنامه خود دارد.

کمیسیون صنایع و معادن  علاوه بر بررسی اخبار و رویدادها ، بررسی گزارش هیئت تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مخابرات ایران، از وزرای صنایع و معادن ، امور اقتصادی و دارایی و بازرگانی و همچنین رئیس بانک مرکزی برای بررسی میزان تاثیر و نحوه مقابله با تحریمها و بررسی وضعیت نساجی کشور  دعوت کرده است. نشست مشترک این کمیسیون و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای بررسی تحولات برگزار می شود.

روند اصلاح اساسنامه شرکت ملی صنایع پتروشیمی، وضعیت واگذاریها در این بخش و لایحه اساسنامه صندوق توسعه ملی در کارگروه پتروشیمی و هواو فضا بررسی می شود. کارگروه معدن نیز این هفته به لایحه اصلاح قانون معادن و لایحه اساسنامه صندوق توسعه ملی رسیدگی می کند.

عملکرد شرکت خودروسازی سایپا در خصوص میزان تحقق تعهدات تحویل خودرو به مشتریان و لایحه اساسنامه صندوق توسعه ملی در کارگروه صنعت بررسی می شود.

طرح اصلاح قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن مصوب 1387، لایحه موافقتنامه حمل و نقل هوایی میان دولت ایران و کنیا، از جمله لایحه های مورد بررسی این هفته کمیسیون عمران مجلس است. وزیر راه و ترابری نیز مهمان این هفته کمیسیون برای پاسخگویی به پرسشهای نمایندگان خواهد بود.

کارگروه مسکن و شهرسازی این هفته رسیدگی به قانون بیمه های کارگران ساختمانی را با حضور معاونین وزارتخانه های رفاه و تامین اجتماعی و مسکن و شهرسازی در برنامه کاری خود دارد.

وزیر نیرو نیز این هفته به مجلس می رود تا به پرسشهای کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی پاسخ دهد. لایحه اصلاح قانون معادن، پیش نویس گزارش مربوط به سهام عدالت، طرح بهبود فضای کسب و کار نیز این هفته در کمیسیون ویژه پیگیری و نظارت بر اجرا اصل 44 قانون اساسی بررسی می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: