پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز - روابط عمومی بانک دی در طرح ارزیابی روابط عمومی‌های برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان های تابعه، موفق به کسب عنوان روابط عمومی برتر در بخش « نظرسنجی » شد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، در این طرح که به منظور ارزیابی روابط عمومی های برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران سراسر کشور و سازمانهای تابعه برگزار شد، بانک دی در بخش «نظرسنجی» به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب شد و جمشید قزوینیان مدیر روابط عمومی بانک دی  از سوی حجت الاسلام و المسلمین شهیدی – نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران – مورد تقدیر قرار گرفت.

بانک دی در طرح ارزیابی روابط عمومی های برتر بنیاد شهید و امور ایثارگران
بر اساس این گزارش در آئین افتتاحیه این همایش حجت الاسلام و المسلمین شهیدی با تاکید بر اهمیت فعالیت روابط عمومی های مرتبط با حوزه ایثارگران گفت: روش و نوع فعالیت روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها در حوزه ایثار و شهادت در آرامش جامعه ایثارگری نقش والایی دارد و روابط عمومی خلاق با روش‌های نوین و ابتکاری بسیاری از مسائل را برای ایثارگران تبیین و آرامش را به ایثارگران منتقل خواهد کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین با اشاره به لزوم تدوین سند جامع فعالیت روابط عمومی‌ های بنیاد در سراسر کشور گفت: امانتداری، شفافیت و ایفای نقش آگاه‌سازی در اعتماد بخشی به ایثارگران مؤثر است و روابط عمومی‌های بنیاد در سراسر کشور زبان گویای جامعه ایثارگری و بنیاد هستند.

شایان ذکر است در این طرح که با هدف ارزیابی علمی - تخصصی عملکرد روابط عمومی ها در ابعاد و زمینه هاي مختلف، معرفی و تقدیر از کارکنان و مدیران برتر و موفق جهت الگوسازي براي سایر روابط عمومی ها، زمینه سازي مساعد جهت تبادل نظر و انتقال تجربیات روابط عمومی های برتر و معرفی آثار شاخص در حوزه هاي مختلف روابط عمومی ها انجام شد، 1253 اثر توسط هیات داوران مورد ارزیابی قرار گرفت که بر اساس رأی هیئت داوران، روابط عمومی بانک دی به دلیل اهتمام در انجام نظرسنجی های مبتنی بر ضوابط دقیق علمی به عنوان روابط عمومی برتر در این زمینه معرفی شد .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

«غپینو» 432 درصد افزایش سرمایه می‌دهد

پول نیوز - پس از مدت ها بالاخره افزایش سرمایه «غپینو» از محل تجدید ارزیابی دارایی ها به تأیید حسابرس رسید و این شرکت نیز در صف تجدیدی‌ها قرار گرفت.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: