بیش از 598 میلیارد ریال کمک هزینه ازدواج از سوی تأمین اجتماعی پرداخت شدپول‌نیوز - بر اساس اعلام دفتر آمار و محاسبات اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان ٥ هزار و٦٦٦ میلیارد و ٦٣١ میلیون ریال در قالب تعهدات کوتاه مدت به بیمه شدگان و مستمری بگیران در شش ماه نخست سال جاری پرداخت کرده است.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، از مجموع هزینه های کوتاه مدت یک هزار و ٤٨٢ میلیارد و ٣٢٧ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری غیر ناشی از کار و ١٤١ میلیارد و ١٤٧ میلیون ریال در بخش غرامت دستمزد بیماری ناشی از کار هزینه شده است.

همچنین یک هزار و٣١٦ میلیارد و ٤٤ میلیون ریال به عنوان استراحت ایام بارداری و ٥٩٨میلیارد و ٦٤٠ میلیون ریال به عنوان کمک هزینه ازدواج از سوی سازمان تأمین اجتماعی به بیمه شدگان در همین مدت پرداخت شده است.

بر اساس این گزارش، در شش ماه اول سال جاری، بابت کمک هزینه فوت و کفن و دفن ١٧١میلیارد و ١٩٧میلیون ریال وبابت هزینه سفر و فوق العاده همراه ٣٧ میلیارد و٧٧٤ میلیون ریال هزینه شده است.

همچنین، در همین مدت ١٦٦میلیارد و ١٨٢میلیون ریال برای کمک هزینه پروتز و اروتز پرداخت شده و در بخش غرامت نقص عضو مقطوع ١٧ میلیارد و ٧٤٧میلیون ریال و در بخش سایر کمک ها یک هزار و ٥٤٨ میلیارد و ٣٦١ میلیون ریال هزینه شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: