پول‌نیوز - در بحث ساماندهی تعاونی اعتبارها، قوامین در نهایت نجابت با بانک مرکزی و دولت محترم همکاری و اقدام کرد.

به گزارش گروه بانک و بیمه پول‌نیوز، بنابراین گزارش دکتر تقی نتاج که در جمع مدیران شرق و غرب تهران بزرگ و روسای شعب این دو مدیریت صحبت می کرد با اشاره به وجود 6000 صندوق قرض الحسنه و 900 تعاونی اعتبار در سال 1383 و پس از آن تصویب قانون تنظیم بازار متشکل پولی و ساماندهی آنها در تعداد معدودتری بانک، در خصوص نقش بانک قوامین در این ساماندهی گفت و اظهار داشت قوامین در نهایت نجابت در بحث ساماندهی تعاونی اعتبارها با بانک مرکزی همکاری کرد و این امر را طوری به انجام رساند که اجازه نداد هیچ بحرانی در این زمینه به وجود بیاید و تمامی سپرده گزاران تعاونی اعتباری مذکور سپرده های خود را دریافت کردند . 

همکاری بانک قوامین با بانک مرکزی در ساماندهی تعاونی اعتبارها

مدیرعامل بانک قوامین اتصال این بانک به سرمایه ی عظیم و ارزشمند نیروی انتظامی را برای قوامین موهبتی دانست و افزود اگر به ساماندهی چند صندوق قرض الحسنه در اصفهان و تعاونی اعتبار اعتماد ایرانیان بانگاه اقتصادی بنگریم این کار هیچ توجیه اقتصادی نداشته است ولی از نگاه خدمت به جامعه و نگاه کمک به تولید امنیت ، این امر قابل توجیه بوده و برای ایران ارزشمند است لذا باید از همه ی عزیزانی که در آن مقطع در شکل گیری چنین اقداماتی در بانک قوامین نقش داشته اند سپاسگزاری نمائیم .

عضو و نایب رئیس هیئت مدیره ی بانک قوامین اتحاد و انسجام و یکپارچگی را کلید حل هر مشکلی عنوان کرد و گفت: با انسجام و یکپارچگی می توانیم هر مشکلی را ذیل توکل به حضرت حق حل نمائیم فلذا همه باید مستمراً به انسجام و یکپارچگی بیشتر کمک کنیم و از هر اقدامی که به این یکپارچگی لطمه می زند دوری کنیم .

این امر نیازمند این است که با از خود گذشتگی از کلیه ی نیازمندیهای کوتاه مدت عبور کرده تا بتوانیم نیازمندیهای اصلی را در میان مدت و بلند مدت تامین کنیم و در این امر حضور ذی نفعان و ذی حقان بانک که سهامداران و سپرده گذاران هستند در کنار ما نعمتی است که آنرا ارج می نهیم .

دکتر تقی نتاج ادامه داد: تداوم حیات هر سازمان و بنگاه اقتصادی نیازمند یکپارچگی ذی نفعان و ذی حقان با آن سازمان یا بنگاه اقتصادی است که بحمدا... ما از این امر برخوردار و بهره مند و سپاسگزارهستیم .
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

حرکت سریع «مبین‌وان» به سوی آینده/ برنامه ریزی برای سودآوری بیشتر

در مجمع سالیانه شرکت مبین وان کیش سود 100 ریالی تقسیم شد.
سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

سود ۲۰۰ ریالی در جیبت سهامداران «سپ»

مجمع عمومی عادی سالیانه سهامداران شرکت «پرداخت الکترونیک سامان کیش» با حضور۹۰ درصد از سهامداران تشکیل شد.
سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

سود ۷۰ تومانی برای سهامداران «واتی»

مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت «گروه سرمایه‌گذاری آتیه دماوند» صبح روز گذشته به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق دستورالعمل سازمان بورس، به صورت آنلاین و با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و ۸۱/۲۹ سهامداران شرکت برگزار شد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: