پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

پول‌نیوز -رئیس سازمان آتش‌نشانی نیویورک گفت: علت آتش‌سوزی در ساختمانی پنج طبقه در نیویورک که به کشته شدن ۱۲ تن انجامید، بازی یک کودک سه ساله با اجاق گاز بوده است.
بازیگوشی کودک سه ساله 12 تن را به کام مرگ کشاند
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، رئیس سازمان آتش‌نشانی نیویورک اعلام کرد علت آتش‌سوزی عصر پنجشنبه در ساختمانی پنج طبقه در نیویورک که به کشته شدن 12 تن انجامید، بازی یک کودک سه ساله و نیم با اجاق گاز و بی احتیاطی مادر او بوده است.

به نقل از خبرگزاری فرانسه، این آتش‌سوزی به گفته «بیل ده بلزیو» شهردار نیویورک، در چند دهه گذشته در این شهر بی‌سابقه است.

«دنیل نیگرو» رئیس سازمان آتش‌نشانی این شهر امروز جمعه درخصوص علت این حادثه گفت: متوجه شدیم که آتش‌سوزی از یک آشپزخانه در طبقه اول و با بازی یک کودک با اجاق گاز آغاز شد.

وی ادامه داد: مادر و دو کودکش به سرعت از ساختمان خارج شدند؛ اما چون درب واحد خود را باز گذاشته بودند، آتش به سرعت گسترش یافت و دیگر ساکنان زمان کوتاهی برای واکنش در اختیار داشتند. پنج تن در صحنه حادثه کشته شدند و هفت شهروند دیگر در بیمارستان جان باختند. چهار کودک در میان کشته‌ شدگان هستند و حال شماری از زخمی‌ها وخیم است.

بیش از 160 آتش‌نشان ساعت‌ها برای خاموش کردن این آتش تلاش کردند. این دومین حادثه آتش‌سوزی مناطق مسکونی در نیویورک طی دو هفته گذشته است. دو هفته پیش هم یک مادر به همراه سه فرزندش در حادثه آتش‌سوزی خانه‌شان در محله بروکلین نیویورک کشته شدند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: