پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۵۵۵۲۷
۰۲ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
0
پول‌نیوز - مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز آخرین جزئیات آتش‌سوزی در کارخانه تولیدی رنگ در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی در این شهر را تشریح کرد.

ظهر امروز کارخانه تولیدی رنگ واقع در شهرک سرمایه‌‌گذاری خارجی (واقع در جاده تبریز- صوفیان) طعمه حریق شده و هم اکنون آتش‌نشانان مشغول اطفاء حریق هستند.

آتش‌پاد داوود طالب‌نژاد مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز اظهار داشت: اکثر خودروهای آتش‌نشانی، نردبان و گروه‌های حریق ایستگاه‌ها در محل کارخانه به جدیت به عملیات اطفاء حریق ادامه می‌دهند.

وی افزود: ظهر امروز حریق شهرک سرمایه‌‌گذاری خارجی، یکی از کارخانه‌های چاپ روی سلفون آغاز شده و به مرور گسترش یافت.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: خوشبختانه این حادثه، هیچ تلفات جانی نداشته اما با توجه به گسترش طولی آتش‌سوزی، حجم خسارات مادی، نسبتاً بالا برآورد می‌شود.

وی تصریح کرد:‌ بیش از نیمی از حجم آتش‌سوزی مهار شده است، اما با توجه به شعله‌ور شدن مجدد برخی قسمت‌‌ها، نمی‌توان زمان دقیقی را برای اطفای کامل آتش، پیش‌بینی کرد.

طالب‌نژاد ادامه داد: بیش از ۱۰۰ آتش‌نشان زبده به همراه تجهیزات و خودروهای اطفا و نردبان‌های ویژه، در عملیات اطفای حریق حضور دارند.

وی گفت: ۹ ایستگاه آتش‌نشانی و ۲۶ دستگاه خودرو اطفای حریق و بالغ بر ۱۰۰ نفر در حال اطفای حریق هستند.

مدیرعامل آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: ظهر امروز، آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن به محل حریق رسیده و با سرعت عمل کم‌نظیر، عملیات را آغاز کردند. از این رو، شاهد کمترین اتلاف زمان بوده‌ایم.

۸ مصدوم در آتش‌سوزی کارخانه تولید سلفون

وی گفت: در آتش‌سوزی امروز در واحد تولید سلفون در شهرک سرمایه‌گذاری خارجی ۸ نفر آتش نشان و کارگر کارخانه دچار مصدومیت و آسیب دیدگی شدند.

طالب‌نژاد افزود: ۴ نفر از مصدومین، آتش‌نشان بودند که یکی از آنها در بیمارستان بستری شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی هم گفت: دو مصدوم این حادثه بستری شده و بقیه سرپایی تحت درمان قرار گرفتند
منبع: فارس
برچسب ها: آتش سوزی ، تبریز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار