پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۵۱۵۲
۳۱ تير ۱۳۸۹ - ۱۳:۳۰
0
با حضور جمال دامغانیان عضو هیات مدیره و حجت ا... قاسمی صیقل سرایی مدیر امور مالی و پشتیبانی بانک ملی ایران، مراسم تقدیر از گروه اجرایی طرح واگذاری، وصول و واریز دسته­ای چک­های مشتریان برگزار شد.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ،طرح واگذاری، وصول و واریز دسته­ای چک­های مشتریان خدمت جدید بانک ملی ایران است که در حال حاضر در 4 شعبه تهران به صورت آزمایشی انجام می­شود و طی آن فرآیند واگذاری و وصول چک­های مشتریان کوتاهتر می­شود.

در این خدمت جدید نرم افزار مخصوصی در اختیار مشتریان دارای چک­های با تعداد زیاد قرارمی­گیرد که چک ها به همراه دیسکت فایل آنها را به صورت دسته­ای به شعبه تحویل و وجه چک­ها پس از وصول به صورت دسته­ای در روز بعد به حساب مشتری واریز می­شود.

در مراسم مذکور که عباس شفیعی رئیس اداره کل پایاپای اسناد بانکی نیز حضور داشت، دامغانیان با اشاره به تغییر ذائقه و سلیقه مشتریان بر ضرورت خلق و ارائه روش هاو خدمات جدید تاکید کرد و گفت: خلق خدمات مطلوب و جدید برای مشتریان به ایجاد رضایت خاطر آنها و قدرتمندی بانک در صحنه رقابت می انجامد.

وی با عنوان اینکه در مقابل کارها و خدمات جدید همواره مقاومت هایی وجود دارد، ابراز داشت: لازم است خدمات جدید به مشتریان اطلاع رسانی شود و در عین حال از نظر اطمینان به روش های جدید نیز آنها اقناع شوند.

عضو هیات مدیره بانک ملی ایران طرح مذکور را حاصل زحمات شبانه روزی مسئولان و کارکنان متخصص این بانک دانست و تاکید کرد: مشتریان را نه فقط با پرداخت تسهیلات بلکه با ارائه خدمات جدید نیز می توان جذب کرد.

وی گفت: در جهت خلق خدمات جدید نباید هیچ­گاه متوقف شد چون خواسته­های مشتریان مدام در حال تغییر است.

دامغانیان افزود: باید به همکاران اجازه ریسک داده شود تا در فرآیندهای کاری خود تغییر ایجاد و شیوه­های جدید ارائه کنند.

وی در پایان طرح واگذاری، وصول و واریز دسته­ای چک­های مشتریان را گامی مهم در جهت صرفه­جویی در سال همت مضاعف، کار مضاعف عنوان کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار