پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۵۱۰۷
۳۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۷:۰۵
0
یک نماینده اصولگرا در اعتراض به بلاتکلیفی ماده الحاقی "تحقق کامل ارتش 20میلیونی بسیج در برنامه پنجم " از ادامه عضویت در کمیسیون تلفیق خودداری کرد.
حسن نوروزی عضو کمیسیون تلفیق برنامه پنجم به فارس گفت‌: تا عدم تصویب ماده الحاقی مربوط به بسیج 20 میلیونی در کمیسیون تلفیق، در جلسات این کمیسیون شرکت نخواهم کرد.

دلایل عدم حضور وی در جلسات کمیسیون تلفیق را در ادامه می‎خوانید:

به عنوان یک بسیجی مدت 10 سال از عمر خود را در اسارت به سر برد‌ه‌ام و چنین اجحافی را به بسیج نمی‌توانم تحمل کنم، لذا در جلسات کمیسیون شرکت نمی‌کنم مگر اینکه کمیسیون تلفیق نظری جدی به بسیج در بررسی لایحه برنامه داشته باشد چرا که زیبایی لایحه برنامه در مجلس در رای‌دادن به ماده مربوط به بسیج است.

موضوع ماده این بود که ما در آن آوردیم که ارتش 20 میلیونی‌ مدنظر امام راحل باید تا پایان برنامه پنجم به طور کامل محقق شود. بر اساس این ماده دولت موظف می‌شد که از نیروهای بسیج در طرح‌های بسیج سازندگی نیز بیشتر استفاده کند. براساس این ماده طرح‌های ولایت دانش‌آموزی و دانشجویی نیز افزایش می‌یافت.

آیا واقعا این ماده الحاقی چیزی بود که باید آنرا رد می‌کردند، به نظر بنده کمیسیون تلفیق به سخن امام راحل بی‌توجهی کرده‌اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار