پول نیوز

کد خبر: ۲۵۰۹۹۹
۲۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
0
پول‌نیوز -​سن خوزه، پایتخت کاستاریکا، شهر فوق‌العاده‌ای نیست. خاکی و کمی کثیف است و تنها دو یا سه روز برای گردش در این شهر کافی است. در سن خوزه و قبل از رفتن به قسمت‌های جذاب‌تر کشور، کار‌های کمی برای انجام دادن وجود دارد.


راهنمای سفر به سن خوزه، کاستاریکا (+عکس)

 از طلاهای درخشان و موزه‌ی یشم سبز گرفته تا مرکز ملی هنر و فرهنگ، مکان‌های دیدنی سن خوزه محسوب می‌شوند. در این شهر هزینه‌ی غذا و اقامت معقول است و تور‌های روزانه نیز برای گردش در داخل یا خارج شهر وجود دارند. به هر حال برای گردش در این شهر، بیش از سه روز وقت نگذارید.

راهنمای سفر به سن خوزه، کاستاریکا (+عکس)

برای اتاقی خوابگاهی بین ۵۷۵۰ تا ۸۶۵۰ کلون (۱۰/۶ تا ۱۵/۹ دلار) و برای اتاق یک تخته‌ی خصوصی ۹۲۰۰ کلون (۱۷ دلار) برای هر شب اقامت باید پرداخت کنید. هاستل‌های پانخیا (Pangea) و کاستاریکا بک‌پکرز (Costa Rica Backpackers) بهترین هاستل‌های شهر هستند. یکی از این دو را برای اقامت انتخاب کنید.
هتل‌های ارزان قیمت

هتل‌های ارزان قیمت زیادی در سن خوزه وجود دارند که هزینه‌ی آن‌ها از تنها ۱۰۰۰۰ کلون (۱۸/۴ دلار) شروع می‌شود و به ۲۵۰۰۰ کلون (۴۶/۱ دلار) در جایی زیبا و مرکز شهر می‌رسد. با استفاده از سایت Booking.com، فهرستی از بهترین هتل‌ها و اتاق‌ها را پیدا کنید.

همه‌ی مکان‌های دیدنی شهر نزدیک به هم قرار دارند و پیاده می‌توانید به آن‌ها سر بزنید، اما اگر به تاکسی نیاز داشته باشید، کرایه‌ی آن‌ها از ۶۴۰ کلون (۱/۱ دلار) شروع شده و ۱۰۷ کلون (۰/۱ دلار) به ازای هر مایل افزایش می‌یابد. خیلی کم پیش می‌آید برای گردش در کل شهر بیش از ۲۶۷۰ کلون (۴/۹ دلار) برای تاکسی پرداخت کنید. اگر می‌خواهید از شهر خارج شوید، حدود ۷۴۷۸ کلون (۱۳/۸ دلار) باید پرداخت کنید. کرایه‌ی تاکسی برای رفتن به فرودگاه حدود ۱۳۳۲۵ کلون (۲۴/۶ دلار) است. هزینه‌ی اتوبوس‌ها بسیار کم‌تر است و برای هر مسیر کم‌تر از ۵۳۵ کلون (۰/۹ دلار) پرداخت خواهید کرد.

در موزه‌ی هنر کاستاریکا، ۳۲۰۰ اثر هنری مربوط به دو قرن اخیر به نمایش گذاشته شده‌اند. همچنین در این موزه، باغی وجود دارد که مجسمه‌های افراد مشهوری چون فرانسیسکو زونیگا (Francisco Zuniga)، جورج جیمنز (Jorge Jimenez) و دیگر هنرمندان مشهور را در خود جای داده است. اکثر بازدیدکنندگان یک روز کامل را برای قدم زدن در خیابان‌های باشکوه اطراف، پارک سابانا و بازدید از موزه اختصاص می‌دهند.

منبع:کجارو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار
نیازمندیها