کد خبر: ۲۵۰۸۷
۳۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۰
0
اصناف از فرصت باقيمانده براي تحويل اظهارنامه‏هاي مالياتي سال 1388 خود استفاده کنند.
پول نیوز - وزير امور اقتصادي و دارايي با بيان اين که بر اساس قانون، مهلت تحويل اظهارنامه هاي مالياتي پايان تيرماه است، گفت: اصناف از فرصت باقيمانده براي تحويل اظهارنامه‏ هاي مالياتي سال 1388 خود استفاده کنند.

به گزارش پول نیوز ، حسيني پس از نشست امروز هيات دولت در جمع خبرنگاران با بيان اين که روزانه حدود 300 هزار اظهارنامه مالياتي از اصناف تسليم ادارات ماليات مي‏شود، افزود: تا يکشنبه، يک ميليون و 600 هزار اظهارنامه مالياتي تسليم شد که امروز به دو ميليون اظهارنامه رسيده است.

وي با بيان اين که سازمان و ادارات ماليات سراسر کشور تا ساعت 22 سي و يکم تير آمادگي پذيرش اظهارنامه ‏هاي مالياتي اصناف را دارند، اضافه کرد: علاوه بر اين، جمعه هم براي اين کار در نظر گرفته شده است و اصنافي که تاکنون موفق به تسليم اظهارنامه‏ هاي مالياتي خود نشده‏اند، موظفند در اين فرصت اظهارنامه ‏هاي مالياتي سال 88 خود را تسليم کنند.

وزير امور اقتصادي و دارايي در پاسخ به سوالي مبني بر اين که آيا قانون هدفمند کردن يارانه‏ها در تاريخ خود اجرا خواهد شد، گفت: تاريخ رسمي آغاز اجراي قانون هدفمند کردن يارانه‏ ها همان است که در نشست سخنگوي اقتصادي دولت مطرح کردم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.