پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۵۰۸۷
۳۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۴۰
0
اصناف از فرصت باقيمانده براي تحويل اظهارنامه‏هاي مالياتي سال 1388 خود استفاده کنند.
پول نیوز - وزير امور اقتصادي و دارايي با بيان اين که بر اساس قانون، مهلت تحويل اظهارنامه هاي مالياتي پايان تيرماه است، گفت: اصناف از فرصت باقيمانده براي تحويل اظهارنامه‏ هاي مالياتي سال 1388 خود استفاده کنند.

به گزارش پول نیوز ، حسيني پس از نشست امروز هيات دولت در جمع خبرنگاران با بيان اين که روزانه حدود 300 هزار اظهارنامه مالياتي از اصناف تسليم ادارات ماليات مي‏شود، افزود: تا يکشنبه، يک ميليون و 600 هزار اظهارنامه مالياتي تسليم شد که امروز به دو ميليون اظهارنامه رسيده است.

وي با بيان اين که سازمان و ادارات ماليات سراسر کشور تا ساعت 22 سي و يکم تير آمادگي پذيرش اظهارنامه ‏هاي مالياتي اصناف را دارند، اضافه کرد: علاوه بر اين، جمعه هم براي اين کار در نظر گرفته شده است و اصنافي که تاکنون موفق به تسليم اظهارنامه‏ هاي مالياتي خود نشده‏اند، موظفند در اين فرصت اظهارنامه ‏هاي مالياتي سال 88 خود را تسليم کنند.

وزير امور اقتصادي و دارايي در پاسخ به سوالي مبني بر اين که آيا قانون هدفمند کردن يارانه‏ها در تاريخ خود اجرا خواهد شد، گفت: تاريخ رسمي آغاز اجراي قانون هدفمند کردن يارانه‏ ها همان است که در نشست سخنگوي اقتصادي دولت مطرح کردم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار