کد خبر: ۲۵۰۷۷
۳۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۲:۳۷
0
در سه ماهه نخست امسال بيش از 85 تن گوشي تلفن همراه به ارزش 9 ميليون و 322 هزار دلار از سه كشور چين، امارات و تايوان و همچنين منطقه آزاد چابهار وارد كشور شده است.
به گزارش ايسنا، طي اين مدت بيشترين واردات (بدون در نظر گرفتن منطقه آزاد چابهار) از كشور امارات متحده عربي بود كه از اين كشور به ميزان چهار هزار و 102 كيلوگرم از اين كالا به ارزش يك ميليون و 94 هزار و 286 دلار وارد كشورمان شده است.

از كشور تايوان نيز به ميزان 675 كيلوگرم از اين كالا به ارزش 186 هزار و 682 دلار و از كشور چين نيز سه كيلوگرم به ارزش 995 دلار وارد كشور شد.

علاوه بر اين از منطقه آزاد چابهار كه در آمارهاي گمرك كشور به عنوان يك كشور محسوب مي‌شود، ميزان واردات گوشي تلفن همراه از مجموع واردات سه كشور نام‌برده هم بيشتر و به ميزان 80 هزار و 274 كيلوگرم به ارزش هشت ميليون و 40 هزار و 740 دلار بوده است.

اين آمار نشان مي‌دهد 94 درصد از وزن كل واردات گوشي تلفن همراه و 86 درصد از ارزش كل واردات اين كالا از طريق منطقه آزاد چابهار بوده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.