February 2020 26 / چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۴۹۳۸
۲۷ تير ۱۳۸۹ - ۱۸:۱۷
0
روزنامه فرانسوی لیبراسیون از توهین یک کشاورز فرانسوی به نیکلا سارکوزی در جریان بازدید وی از نمایشگاه کشاورزی و دامپروری خبر داد.
به گزارش شبکه ایران به نقل از روزنامه لیبراسیون چاپ پاریس، نیکلا سارکوزی رییس‌جمهور این کشور که به خاطر اقدامات و سیاست‌های نادرست خود مورد انتقادهای زیادی قرار دارد، به هنگام بازدید از نمایشگاه کشاورزی و دامپروری "کورنو"، از سوی یک کشاورز فرانسوی هدف آماج دشنام‌های ناموسی قرار گرفت.

این شهروند فرانسوی که از سیاست‌های سارکوزی به خشم آمده بود، ضمن دادن دشنام‌های ناموسی به رییس‌جمهور پرحاشیه فرانسه، از وی خواست هرچه سریعتر نمایشگاه را ترک کند.

سارکوزی از زمان ورودش به کاخ الیزه تاکنون، به خاطر سیاست‌های غلط خود هفت بار هدف شدیدترین توهین‌های ناموسی شهروندان فرانسوی قرار گرفته و البته در چندین مرحله نیز با کلماتی رکیک‌تر با مردم درگیر شده است.

وی به هنگام بازدید از لبنان در سال 2008 میلادی با توهین به خبرنگاری که وی را به چالش کشیده بود، خطاب به وی اظهار داشت: "برو خوک کثیف"!
نیکلا سارکوزی تنها دو ماه پس از ریاست جمهوری، همسر دومش را ترک کرد و با کارلا برونی مانکن و گیتاریست ایتالیایی الاصل ازدواج نمود که این مسئله انتقادات داخلی زیادی را به همراه داشت.

رسانه‌های فرانسوی اخیراً در گزارش‌هایی اعلام کردند که سارکوزی با یک ورزشکار ارتباط پنهانی غیراخلاقی داشته و این در حالی است که همسر جدید وی نیز با یک خواننده مناسبات نامشروع برقرار کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: