پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۹۲۰
۲۷ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۴
0
در اين تجمع نماينده تجمع‌كنندگان و عليرضا محجوب رئيس خانه كارگر و نماينده تهران در مجلس هشتم سخنراني كرده و قول مساعد براي پيگيري موضوع دادند.


فارس: صدها تن از بازنشستگان و مستمري‌بگيران تامين اجتماعي با تجمع در مقابل مجلس خواستار افزايش 15 درصدي حقوق خود شده‌اند.

صبح امروز حدود هزار نفر از بازنشستگان و مستمري‌بگيران تامين اجتماعي با تجمع در مقابل مجلس خواستار اجراي مصوبه شوراي عالي كار مبني بر افزايش 15 درصدي حقوق خود شدند.

اين افراد كه بازنشستگان و مستمري‌بگيران تامين اجتماعي تهران و شهرستان‌هاي حومه بودند همچنين نسبت به تصويب پرداخت 50 درصد از فرانشيز درمان توسط خود بيمه‌شدگان در مجلس شوراي اسلامي اعتراض داشته و آن را احياي قانون خلاف شرع زمان طاغوت عنوان كردند.

تجمع‌كنندگان كه پلاكاردهايي در تاكيد لزوم افزايش حقوق و مستمري خود بر اساس مواد 96 و 111 قانون تامين اجتماعي با خود حمل مي‌كردند حداقل معيشت را آرزو و اداره درمان تامين اجتماعي توسط خود اين مجموعه را از حقوق خود عنوان كردند.

اين افراد پلاكاردهايي با خود حمل مي‌كردند كه روي يكي از آنها عبارت «دسترنج كارگران را نبايد به عنوان خريد خدمت در اختيار فروشندگان خدمت قرار داد» و بر روي پلاكارد ديگر عبارت «چگونه مجلس هشتم دنبال احياي قانون خلاف شرع زمان طاغوت است كه نظام اسلامي آن را لغو كرده است؟» هك شده بود.

در اين تجمع نماينده تجمع‌كنندگان و عليرضا محجوب رئيس خانه كارگر و نماينده تهران در مجلس هشتم سخنراني كرده و قول مساعد براي پيگيري موضوع دادند.

اين تجمع كه برخي خانواده‌هاي تجمع‌كنندگان نيز حضور داشتند، با حضور نمايندگان تجمع‌كننده در مجلس براي رايزني با اعضاي كميسيون اجتماعي مجلس و فراكسيون كارگري مجلس شوراي اسلامي پايان يافت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار