پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۸۷۲
۲۶ تير ۱۳۸۹ - ۱۷:۴۸
0
نیروهای امنیتی محلی 23 تیر ماه سفیر سوئیس را به دلیل عدم شناسایی به طور موقت بازداشت کردند که پس از هماهنگی با دستگاههای ذی ربط، خانم لیویا لئو اگوستی، فوراً آزاد شد.
واحد مرکزی خبر: وزارت امور خارجه درباره سفر سفیر سوئیس به روستای کلانه زمانه، نزدیک روستای خیرآباد بخش قوشخانه شهرستان شیروان در استان خراسان شمالی و بازداشت موقت وی توضیح داد.
 
یک مقام مسئول در وزارت امور خارجه گفت: سفر خانم لیویا لئو اگوستی، سفیر سوئیس در تهران به یکی از روستاهای شمال خراسان شمالی با هماهنگی و مجوز کامل وزارت امور خارجه انجام شده است.

وی افزود: نیروهای امنیتی محلی 23 تیر ماه سفیر سوئیس را به دلیل عدم شناسایی به طور موقت بازداشت کردند که پس از هماهنگی با دستگاههای ذی ربط، خانم لیویا لئو اگوستی، فوراً آزاد شد.

برخی سایتهای خبری امروز مدعی شدند نیروهای مرزبانی ایران سفیر سوئیس و همراهانش را در روستای کلانه زمانه در استان خراسان شمالی دستگیر کرده اند.

این مقام مسئول در وزارت امور خارجه همچنین اخراج یک دیپلمات سوئیسی به نام "کمپف" را به دلیل ارتباط نامشروع با یک زن ایرانی تایید نکرد و گفت: این مورد از نظر ما موضوعیت ندارد.

دولت سوئیس انتصاب لیویا لئو آگوستی، سفیر این کشور در تهران را اواخر تابستان پارسال اعلام کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار