پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۸۰۳
۲۵ تير ۱۳۸۹ - ۲۳:۲۱
0
مدیر روابط عمومی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران همچنین خاطر نشان کرد: کشاورزانی که گندم خود را برای فروش عرضه می کنند حداکثر تا 24 ساعت می توانند بهای گندم خود را دریافت کنند.مدیر روابط عمومی شرکت مادرتخصصی بازرگانی دولتی ایران با اعلام اینکه مطالبات گندمکاران در سراسر ایران تا 23 تیر به طور کامل پرداخت شده است، گفت : خرید گندم به 5/5 میلیون تن رسیده است.
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، یحیی خلیلی گفت: تاکنون به پنج میلیون و 435 هزار تن گندم در 578 مرکز خرید در سراسر کشور از کشاورزان خریداری و 18 هزار و 229 میلیارد ریال هم به گندم کاران پرداخت شده است.

خلیلی درباره خرید گندم تصریح کرد: خرید گندم در 27 استان کشور اغاز شده است و این روند تا مرداد ماه ادامه خواهد یافت.

وی با بیان اینکه پیش بینی خرید گندم 10 میلیون تن است و نیمی از خرید هم انجام شده است ؛ اظهار داشت : خرید گندم در برخی استان های جنوبی مانند خوزستان و بوشهر به پایان رسیده و در برخی استان ها مانند یزد، گیلان و چهارمحال و بختیاری آغاز شده است و در برخی دیگر همچنان ادامه دارد.

مدیر روابط عمومی شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران همچنین خاطر نشان کرد: کشاورزانی که گندم خود را برای فروش عرضه می کنند حداکثر تا 24 ساعت می توانند بهای گندم خود را دریافت کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 0
انتشار یافته:
نظرات بینندگان
ماهان
13:23 - 1389/04/31
این پول گندم امسال مثل مهریه شده ! کی داده کی گرفته ؟!!!!!!!!
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار