پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۷۵۱
۲۳ تير ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۷
0
تاجران اسپانيايي ومالكان رستوران‌هاي اين كشور پيشنهاد 30 هزار يورويي براي خريد هشت پاي (اختاپوس) پيش‌بيني كننده نتيجه مسابقات جام جهاني 2010 و قهرماني اسپانيا در اين جام را ارائه كرده‌اند.
به گزارش سرويس "فضاي مجازي " خبرگزاري فارس، اين هشت پا به نام پل در يك آكواريوم در شهر اوبرهاوزن در غرب آلمان نگهداري مي‌شود كه با پيش‌بيني‌هاي صحيح درباره نتايج جام جهاني 2010 هزاران طرفدار فوتبال را شيفته خود كرده است.

اين اختاپوس كه به يك ستاره رسانه‌اي تبديل شده، اكنون با سوال‌هايي مواجه است كه مردم از طريق ايميل، نامه و يا حتي تلفن خواستار پاسخگويي اين هشت پا به آنها شده‌اند.

زني از اين اختاپوس پرسيده كه آيا شوهرش به دنبال طلاق وي و ازدواج با زن ديگري است، فرد ديگري نيز درباره آينده دولت ائتلافي حاكم آلمان و دانش آموزي نيز درباره نمره رياضيات خود سوالاتي را مطرح كرده است.

اين در حالي است كه گروهي از تاجران اسپانيايي حدود 30 هزار يورو براي خريد اين اختاپوس براي قراردادن آن در جشن لوگو رستوران‌هاي اين كشور را ارائه كرده‌اند.طبق برخي خبرها حتي در اسپانيا بحث هايي براي ساخت مجسمه اين اختاپوس و نصب آن در يكي از شهرها در جريان است.

راديو اسپانيا نيز از مردم اين كشور خواسته است تا به افتخار پل در پايان هفته جاري در رستوران‌ها اختاپوس بخورند.اين درحالي است كه اين اختاپوس تهديد به مرگ هم شده و دشمنان آن در اينترنت اعلام كرده‌اند كه مي‌دانند محل نگهداري آن كجاست و حسابش را خواهند رسيد.
اين خطر وجود دارد كه علاوه بر طرفداران شكست خورده تيم ملي آلمان، دوستداران تيم ملي هلند نيز كه از باخت اين تيم عصباني هستند، به اين آكواريوم حمله كرده و اين اختاپوس را بكشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار