پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۶۹۵۲
۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
0
پول‌نیوز - سخنگوی سازمان اورژانس کشور درباره حریق در بیمارستان محب یاس تهران توضیح داد.

مجتبی خالدی، در این باره گفت: ساعت ۱۵:۰۷ دقیقه امروز، حریق در بیمارستان محب یاس اعلام شد. این آتش سوزی در قسمت موتورخانه بیمارستان رخ داد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور با اشاره به اعزام چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه گفت: با توجه به شرایط خاص بیمارستان و بیماران آن، امکان جابجایی مصدومان احتمالی حادثه مشکل‌تر بود و به همین دلیل بلافاصله فرماندهی عملیات ویژه اورژانس تهران به محل اعزام شد تا در صورت نیاز به انتقال بیماران به بیمارستان دیگر، اقدامات لازم انجام شود.

وی اضافه کرد: خوشبختانه تا کنون و در پی این حادثه مصدومی به عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، مراجعه نکرده است و آتش سوزی در موتورخانه، به بخش‌های دیگر سرایت نکرده است.

خالدی افزود: همچنان عوامل اورژانس در محل حادثه مستقر هستند تا در صورت نیاز، امدادرسانی به مصدومان احتمالی و همچنین پوشش نیروهای آتش نشانی صورت گیرد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور در مورد انتقال احتمالی بیماران بیمارستان به بیمارستان دیگر نیز گفت: بررسی‌ها در زمینه انتخاب نزدیک‌ترین بیمارستان به محب یاس برای اعزام احتمالی بیماران در حال انجام است تا در صورتی که نیاز به این کار باشد بیماران به مکان دیگری منتقل شوند.

وی همچنین تاکید کرد: تا این لحظه مصدومی به عوامل اورژانس مراجعه نکرده و پیش بینی می‌شود، پیش بینی می‌شود در صورتیکه فردی مصدوم شده باشد این اتفاق ناشی از دودگرفتگی حریق باشد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: