پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۶۹۲
۲۲ تير ۱۳۸۹ - ۲۰:۲۶
0
پايگاه اطلاع‌رساني دولت اعلام كرد: وزارت نيرو تمام تلاش خود را معطوف به اين موضوع داشته است كه بتواند با مديريت درست، از قطع برق در طول تابستان و فصل گرما جلوگيري كند.
به گزارش پول نیوز به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني دولت، مجيد نامجو وزير نيرو گفت: وزارت نيرو در تلاش است بدهي‌هايي كه به شركت هاي تابعه دارد، در حد معقول و منطقي باشد و اين تلاش هم در وزارت نيرو و هم در سطح دولت وجود دارد كه اين بدهي ها هر چه زودتر پرداخت شود.

نامجو با اشاره به گسترش و توسعه طرح‌هاي وزارت نيرو اظهار داشت: به طور يقين كارخانجات هم به دنبال گسترش معاملات، همكاري و ريسك‌هاي بيشتري را بايد بپذيرند؛ البته وزارت نيرو هم در تلاش است بدهي هايي كه به شركت تابعه دارد، در حد معقول و منطقي باشد و اين تلاش هم در وزارت نيرو و هم در سطح دولت ديده مي‌شود.

اگر شرايط اضطراري به وجود نيايد؛ خاموشي نخواهد بود

وزير نيرو درباره تدابير اين وزارتخانه براي تابستان سال جاري و جلوگيري از قطعي احتمالي برق گفت: وزارت نيرو تمام تلاش خود را معطوف به اين موضوع داشته است كه بتواند با مديريت درست از قطع برق در طول تابستان و فصل گرما جلوگيري كند و اگر شرايط اضطراري مانند گرماي پيش بيني نشده به وجود نيايد؛ خاموشي نخواهيم داشت.

نامجو افزود: در صنعت برق تمام تلاش انجام شد تا با افزودن پست ها و نيروگاه ها، نيازهاي مردم برطرف شود و اگر مردم هم به همكاري خود ادامه دهند، خاموشي برق نخواهد بود.

مشتركان صرفه جو تشويق مي شوند

وزير نيرو درباره مشتركاني هم كه الگوي مصرف را رعايت مي كنند، اظهار داشت: براي تشويق مشتركاني كه مصرف آب و برق خود را در حد الگوي مصرف رعايت كرده‌اند، برنامه‌هاي تشويقي در وزارت نيرو اجرا خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار