پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۶۶۸
۲۲ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۱۷
0
وزير نيرو درباره مشتركاني هم كه الگوي مصرف را رعايت مي كنند، گفت: براي تشويق مشتركاني كه مصرف آب و برق خود را در حد الگوي مصرف رعايت كرده‌اند، برنامه هاي تشويقي در وزارت نيرو خواهيم داشت.
   
فارس، مجيد نامجو وزير نيرو در گفتگوي اختصاصي با پايگاه اطلاع رساني دولت با اشاره به گسترش و توسعه طرح هاي وزارت نيرو اظهار داشت: به طور يقين كارخانجات هم به دنبال گسترش معاملات، همكاري و ريسك هاي بيشتري را بايد بپذيرند؛ البته وزارت نيرو هم در تلاش است بدهي هايي كه به شركت تابعه دارد، در حد معقول و منطقي باشد و اين تلاش هم در وزارت نيرو و هم در سطح دولت ديده مي شود.

وزير نيرو درباره تدابير اين وزارتخانه براي تابستان امسال و جلوگيري از قطعي احتمالي برق گفت: وزارت نيرو تمام تلاش خود را معطوف به اين موضوع داشته است كه بتواند با مديريت درست از قطع برق در طول تابستان و فصل گرما جلوگيري كند و اگر شرايط اضطراري مانند گرماي پيش بيني نشده به وجود نيايد؛ خاموشي نخواهيم داشت.

نامجو افزود: در صنعت برق تمام تلاش خود را كرده ايم تا با افزودن پست ها و نيروگاه ها، نيازهاي مردم برطرف شود و اگر مردم هم به همكاري هاي خود ادامه دهند، شاهد خاموشي نخواهيم بود.
وي درباره مشتركاني هم كه الگوي مصرف را رعايت مي كنند، اظهار داشت: براي تشويق مشتركاني كه مصرف آب و برق خود را در حد الگوي مصرف رعايت كرده اند، برنامه هاي تشويقي در وزارت نيرو خواهيم داشت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار