February 2020 26 / چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۴۶۲۵
۲۲ تير ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۶
0
مدیرکل دفتر آموزشهای آزاد و غیرانتفاعی وزارت علوم گفت: موسساتی که به تازگی اسامی آنها برای برگزاری دوره های آمادگی فراگیر منتشر شده است تا تعیین نتیجه قطعی برای برگزاری رشته ها از سوی وزارت علوم حق تبلیغ در صدا و سیما و سایر رسانه ها را ندارد.

غلامعلی نادری در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: مشکل این موسسات در حال حاضر این است که برای دوره ها و رشته هایی که درخواست کرده اند هنوز مجوز نگرفته اند. اینکه چه نوع دوره یا رشته ای را برگزار کنند باید توسط وزارت علوم و دانشگاه پیام نور مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه نهایی اعلام شود.

مدیر کل دفتر آموزشهای آزاد وزارت علوم گفت: ما بر اساس توانایی علمی و امکانات هر موسسه برای برگزاری رشته مجوز صادر می کنیم.

وی با بیان اینکه تمامی موسساتی که به تازگی اسامی آنها اعلام شده است مجوز دارند گفت: این موسسات مجوز برگزاری دوره آمادگی فراگیر را دارند اما اینکه در چه رشته ای می توانند نسبت به برگزاری دوره آمادگی فراگیر اقدام کنند باید بررسی شود و تا قبل از آن نمی توانند اقدام به تبلیغ کنند.

نادری افزود: طی جلسه ای که با دانشگاه پیام نور برگزار می کنیم رشته ها و میزان شهریه برای موسسات مشخص می شود و نتیجه آن تا پایان هفته به روسای موسسات اعلام خواهد شد.

وی گفت: شهریه هر موسسه بر اساس نوع رشته ای که برگزار می کند معین می شود.

 فهرست موسسات آموزش عالی آزاد مجاز به برگزاری دوره آمادگی فراگیر چندی پیش از سوی وزارت علوم اعلام شد که بر اساس آن موسسات فناوران حکیم، هادی، نهاوند، مدیریت و فناوری امیرکبیر، گسترش مدیریت تهران، سروش دانایی، مهرپویان، دانشیار، نوآوران، کار آمد، نیک اندیش، سریرا، ندا، هرمزان، فرزانگان داد آفرین، بینش، توسعه پایدار شرق، اندیشه نوین پژوهش، دانش نوین، کیش مهر، گفتگو، راه آینده، بهروش، بهار، فرهنگ متین، شایگان، اندیشه ورزان فناوری علوم، کاوشگران فردای روشن، ماهان، مدرسان شریف ، پورسینا، نوآوران عصر دانش، دانشسار، عصر دین و دانش، خردمند، تدبیر، فن پرداز، جهاندیده، ابن یمین، بامداد دانش، اکسین،عدل، علوم نوین پارسیان و حکمت علوی در شهر تهران مجاز به برگزاری دوره های آمادگی فراگیر پیام نور هستند.
 
همچنین بر اساس اعلام دفتر آموزشهای آزاد، غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم موسسات آموزش عالی آزاد بزرگمهر دانا، دانش گستر، مدیریت و فناوری، نوید پارس جنوب ، فن آموز، رهروان دانش نوین، فاخر، ماد، فا ضل و نیایش در شیراز، قابوسیه در گرگان، فناور در کرمانشاه، نوبنیاد در سیرجان، دانشمند، گام اندیشه، خلاقان جوان، اندیشه سازان، مهندسان، آدینه، فناوران توس، آسیا، جهان علم و پژوهش، خوارزمی خراسان و امین در مشهد، عطارد در همدان و برهان، صدر، دانش پژوهان و نوین صدر اسپادانا در اصفهان و مهرگان در تبریز مجاز به برگزاری دوره های آمادگی فراگیر پیام نور اعلام شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.