پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۵۸۷
۲۱ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۹
0
گرماي چند روز گذشته در كشور تلفات جاني نداشته است و 700 هزار امدادگر حوادثي همچون آتش‌سوزي و غرق شدگي را در اين مدت كنترل كرده‌اند.


رييس سازمان مديريت بحران كشور با اشاره به كاهش 4 درجه‌اي ميانگين دماي هوا در كشور اظهار كرد: ادامه تعطيلي‌ها در روزهاي آتي منتفي است.

حسين باقري در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد: خوشبختانه با خروج سكون و ثبات گرماي هوا و كاهش 4 درجه‌اي ميانگين دما در كشور از روز سه‌شنبه فعاليت روزمره ادارات، سازمان‌هاي دولتي و نهادها مجددا آغاز مي‌شود.

رييس سازمان مديريت بحران با تاكيد بر اين كه تعطيلي روزهاي آتي در پايتخت به كلي منتفي است، افزود: بالا بودن دماي هوا مشكلي را بوجود نمي‌آورد بلكه موضوع مشكل‌زا در اين زمينه سكون دماي هوا بود كه خوشبختانه برطرف شده است.

وي در رابطه با خسارات وارد شده طي چند روز گذشته هم اظهار كرد: موضوع گرماي هوا به عنوان حوادث خاموش مطرح است كه هزينه و خسارات آن پنهان بوده و قابل محاسبه نيست در نتيجه نمي‌توان با عدد و رقم خسارات آن را اعلام كرد.

به گفته باقري گرماي چند روز گذشته در كشور تلفات جاني نداشته است و 700 هزار امدادگر حوادثي همچون آتش‌سوزي و غرق شدگي را در اين مدت كنترل كرده‌اند.

وي در خصوص احتمال تعطيلي برخي استانها با تشخيص استانداران نيز به ايسنا گفت: اعلام تعطيلي از سوي استانداران فرايند خود را دارد به شكلي كه جلسه‌اي در استانداري برگزار خواهد شد و تصميم موردنظر به اطلاع وزارت كشور مي‌رسد كه در صورت موافقت وزارت كشور استان مورد نظر تعطيل خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار