پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۵۱۷
۲۰ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۴۳
0
معاون وزير ارتباطات با اشاره به پايان كار كميته 3 جانبه تاليا، مخابرات و رگولاتوري با هدف بررسي مشكل تاليا گفت: نتايج اين كميته در قالب پيشنهاد ارسال شده كه به زودي ابلاغ خواهد شد.

محمد كرم‌پور در گفت‌وگو با فارس در خصوص نتايج كميته 3 جانبه بررسي و حل مشكل تاليا گفت: نتايج برگزاري اين كميته 3 جانبه براي بنده ارسال شده كه بزودي ابلاغ خواهم كرد.

رئيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي خاطرنشان كرد: رگولاتور از سوي كميسيون تنظيم مقررات موظف به رسيدگي به مشكل تاليا و مخابرات و ابلاغ آن شده بود كه اين كار با تشكيل كميته 3 جانبه انجام شد و نتايج آن نيز به زودي ابلاغ مي‌شود.

وي افزود: جلسات مشتركي توسط دفاتر حقوقي TCI، تاليا و رگولاتوري برگزار شد و پس از 6 - 5 ماه كار بر روي اين موضوع، نتيجه نهايي حاصل شده است.

وي ادامه داد: تصور من اين است كه نتيجه خوبي از اين كميته 3 جانبه بدست آمده كه در حال حاضر نيز پيشنهادشان را ارائه داده‌اند.

وي در پاسخ به اين سوال كه مشكل عمده تاليا جذب سرمايه‌گذاري و تعاوني بودن آن است، در اين خصوص چه تصميمي گرفته شده، گفت: اين مسئله در حال حل شدن است و نتيجه نهايي گزارش 300 صفحه‌اي است كه جزئيات آن اعلام مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار