پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۴۶۲
۲۰ تير ۱۳۸۹ - ۰۸:۱۲
0
گروه سایپا همزمان با پرپایی نهمین نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی ایران در ارومیه، تسهیلاتی را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته است.
دنیای اقتصاد- در این بین شرکت سايپاديزل خودروهاي سنگين خود را با يک تا 5/1 درصد تخفيف در نهمين نمايشگاه بين‌المللي بازرگاني ايران - اروميه عرضه كرد.

بنا بر این گزارش، سايپاديزل کاميون‌هاي رنوميدلام باري، کشنده البرز، کمپرسي دانگ فنگ و ولوو کشنده را در اين نمايشگاه عرضه كرده است.

طبق اعلام، متقاضيان محصولات سايپاديزل تا امروز براي ثبت نام برای استفاده از اين تخفيف فرصت دارند.

همچنین شرکت سایپا نیز تسهیلاتی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است؛ به نحوی که خودرو «سايپا 111» این شرکت با اختصاص 20 ميليون ريال تسهيلات براي متقاضيان استان‌هاي آذربايجان شرقي و غربي و کردستان عرضه مي‌شود.

فروش سايپا 111 با پيش‌پرداخت 58 ميليون و 700 هزار ريال و اختصاص 20 ميليون ريال به صورت تسهيلات در استان‌هاي فوق آغاز شده است.

اين محصول گروه خودروسازي سايپا به فرمان هيدروليک و ترمز ضد قفل (ABS) مجهز است.
به گفته مسوولان شرکت سايپا، هم اکنون شش هزار دستگاه از اين خودرو در کارخانه سايپاکاشان توليد شده است که تمام تعهدات شرکت سايپا را پوشش مي‌دهد.

اين گزارش مي‌افزايد: انواع پرايد صبا نيز در ايام برپايي نمايشگاه اروميه با 20 ميليون ريال تسهيلات به متقاضيان عرضه خواهد شد. اما زامیاد نیز برای مشتریان خود تسهیلاتی در نظر گرفته است.
این شرکت در روزهاي برپايي نهمين نمايشگاه بين‌المللي بازرگاني ايران - اروميه، وانت نيسان بنزيني و ديزلي خود را با سه ميليون ريال تخفيف به خريداران عرضه مي‌کند.

در اين نمايشگاه کاميون‌هاي يورو کارگو (تانکر و کمپرسي) با 15 ميليون ريال تخفيف و تحويل فوري عرضه شده است.

همچنين محصول ميني‌بوس آذر شرکت زامياد با 10 ميليون ريال تخفيف در اين نمايشگاه عرضه شده است. نهمين نمايشگاه بين‌المللي بازرگاني اروميه، 16 تا 21 تير ماه جاري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي اروميه برپا است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار