پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۴۵۴
۱۷ تير ۱۳۸۹ - ۱۶:۳۹
0
در حال حاضر با توجه به فاكتورهاي موجود، به نظر مي‌رسد كه اسرائيل شرايط لازم براي حمله نظامي براي متوقف كردن فعاليت هسته‌اي ايران را ندارد.
فارس: يكي از سناتورهاي جمهوريخواه آمريكا در بازديد از سرزمين اشغالي اعلام كرد كه رژيم‌صهيونيستي در شرايط جنگيدن با ايران نيست.

سناتور "جان مك كين " كه به همراه چند نفر از ديگر سناتورهاي آمريكايي در سرزمين اشغالي به سرمي‌برد، گفت: در حال حاضر با توجه به فاكتورهاي موجود، به نظر مي‌رسد كه اسرائيل شرايط لازم براي حمله نظامي براي متوقف كردن فعاليت هسته‌اي ايران را ندارد.

مك كين بعد از ديدار با "گابي اشكنازي " رئيس ستاد مشترك و "ايهود باراك " وزير جنگ رژيم‌صهيونيستي به خبرنگاران گفت: آمريكا در حال حاضر درباره موضوع هسته‌اي در حال برنامه‌ريزي است و كابينه اسرائيل هم به مانند آمريكا، در حال حاضر به رصد كردن شرايط ايران مي‌پردازد و به جنگ فكر نمي‌كند.

مك كين درباره حمايت آمريكا به رژيم صهيونيستي براي حمله به ايران گفت: من شخصا درباره اين موضوع تا به حال اظهار نظري نكردم زيرا اين موضوع به شرايط مختلفي بستگي دارد.

"جوزف ليبرمن " يكي ديگر از سناتورهاي جمهوري‌خواه در پاسخ به اين سؤال گفت: آنچه مسلم است، اين است كه آمريكا با هر وسيله‌اي به دنبال توقف فعاليت هسته‌اي ايران است و مانع از ظهور ايران به عنوان يك قدرت هسته‌اي در منطقه و جهان است.

وي افزود: آمريكا براي ممانعت از پيشرفت هسته‌اي ايران، از راه ديپلماتيك و تحريم اقتصادي استفاده مي‌كند و اگر مجبور شود، با حمله نظامي مقابل ايران قرار مي‌گيرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار