پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۴۵۲
۱۷ تير ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۲
0
بصيرت، برنده‌ترين سلاح در برابر هجمه دشمنان در جنگ افكار است.
فارس: رئيس بسيج مستضعفين افزايش بصيرت و آگاهي براي مقابله با هجمه‌هاي دشمنان و زورگويان بين‌المللي را تكليف اساسي ملت ايران به ويژه بسيج دانست و ادامه داد: بصيرت، برنده‌ترين سلاح در برابر هجمه دشمنان در جنگ افكار است.

محمدرضا نقدي شامگاه چهارشنبه در همايش ياوران ولايت در سنندج، با بيان اينكه دوران زورگويي‌ها به اتمام رسيده و شاهد انزواي قدرت‌هاي استكباري هستيم، اظهار داشت: اگر امروز قدرت‌هاي استكباري نمي‌توانند بر ملت‌ها مسلط شوند، ثمره خون شهيدان است.

نقدي با اشاره به اينكه قابليت‌ها و توانمندي‌هاي امروز جوانان قابل مقايسه با گذشته نيست، اذعان داشت: امروز به بركت انقلاب اسلامي هر روزه شاهد رشد و ترقي و شكوفايي استعدادهاي جوانان اين مرز و بوم هستيم.

به گفته وي، ملت ايران بصيرت و قدرت خود را در فتنه‌هاي اخير به خوبي نشان داده و به تمامي دشمنان ثابت كردند كه بي‌احترامي به ارزش‌هاي ديني و انقلابي را از سوي هركس و هر گروهي برنمي‌تابند.

رئيس بسيج مستضعفين با بيان اينكه در فتنه پس از انتخابات همه رسانه‌هاي غربي و شرقي متحد شدند تا راه كج را نشان داده و براي ما استقلال و آزادي مشخص كنند، اظهار داشت: دشمنان با استفاده از تمام توانايي‌هاي خود صحنه‌هاي پر از شك و ترديد را ساختند تا مردم را گمراه كنند.

به گفته وي، ولي ملت بيدار و بصير ايران اسلامي در اين غبارهاي غليظ فتنه راه خود را گم نكرد و با سربلندي و اقتدار زهر تلخ شكست را به كام دشمن چشاند.

نقدي، تكليف اساسي بسيج را افزايش بصيرت و آگاهي براي مقابله با هجمه‌هاي دشمنان عنوان كرد و گفت: حركت در مسير منويات رهبر و محقق كردن فرامين حكيمانه ايشان مهم‌نرين رسالت بسيجيان است.

وي با اشاره به رشادت بسيجيان تصريح كرد: فروپاشي هيبت قدرت‌هاي شرق و غرب نتيجه خون پاك شهيدان دوران هشت سال دفاع مقدس بوده و دفاع از ارزش‌هاي انقلاب و پاسداري از خون ريخته شهدا وظيفه بسيجيان امروز است.

رئيس بسيج مستضعفين با بيان اينكه شهدا با نيروي ايمان، توكل بر خدا، پيروي از اصول و تعاليم ناب اسلامي در مقابل دشمنان ايستادند، اضافه كرد: با ايستادگي ملت‌هاي جهان در برابر صهيونيسم، امروزه شاهد انزواي قدرت‌هاي استكباري هستيم.

نقدي، يأس و نااميدي سران استكبار را ناشي از حضور مقتدر مسلمانان در كشورهاي اشغال شده دانست و اذعان داشت: تمام سرمايه‌هايي كه استكبار جهاني به ويژه آمريكاي متجاوزگر در راستاي سركوبي مسلمانان صرف كرده، ثمره‌اي به‌جز رسوايي و انزوا برايشان نداشته است.

وي خاطرنشان كرد: همه مستكبران به اين حقيقت رسيده‌اند كه ملت ايران در غبارهاي غليظ فتنه راهش را گم نمي‌كند، چرا كه مطيع امر رهبر هستند و همواره از ايشان پيروي مي‌كنند.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين افزايش بصيرت و آگاهي براي مقابله با هجمه‌هاي دشمنان و زورگويان بين‌المللي را يك تكليف اساسي ملت ايران به ويژه بسيجيان دانست و ادامه داد: بصيرت، برنده‌ترين سلاح در برابر هجمه دشمنان در جنگ افكار است.

وي از اجراي برنامه‌هاي مختلف در زمينه‌هاي فرهنگي، هنري، علمي، سياسي و... در بسيج خبر داد و افزود: اميدواريم با اجراي اين برنامه‌ها زمينه حضور بيش از پيش جوانان را در اين نهاد مقدس فراهم كنيم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار