پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۴۲۳
۱۷ تير ۱۳۸۹ - ۱۱:۱۹
0
بانک ملت تاکنون بیش از 19 فقره انواع کارت الکترونیک بانکی برای مشتریان خود صادر کرده است .
به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملت ، شعب این بانک در سراسر کشور تا پایان روز 13 تیرماه ، بالغ بر 13 میلیون و 267 هزار فقره کارت به نام مشتریان صادر کرده اند ضمن این که تعداد کارت های بدون نام نیز از پنج میلیون و 789 هزار فقره عبور کرده است.

بر اساس این گزارش ، بانک ملت تا این مقطع بیش از 7 میلیون و 182 هزار فقره کارت متمرکز برای مشتریان خود صادر کرده که  رتبه نخست را در میان کارت های صادره به این نوع کارت اختصاص داده است.

تعداد کارت های هدیه صادره در بانک ملت نیز از پنج میلیون و 783 هزار فقره فراتر رفته و شمار بن کارت های این بانک نیز به مرز سه میلیون و 74 هزار فقره نزدیک شده است.

صدور یک میلیون و 601 هزار و 502 فقره ملت کارت هوشمند و افزون بر یک میلیون و 326 هزار فقره ملت کارت اصناف ، از دیگر اقدامات صورت گرفته در بخش کارت های الکترونیک بانک ملت است.

در عین حال ، زائرکارت ، کارت سلامت ، ملت کارت حمل و نقل ، ملت کارت ورزشی ، فرهنگ کارت متمرکز ، فرهنگ کارت دانشجو ، ملت کارت متمرکز تامین اجتماعی ، کارت شهروند الکترونیک  و کارت اعتباری از دیگر کارت هایی است که از سوی شبکه بانک ملت صادر شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
پرطرفدار