کد خبر: ۲۴۳۷۶
۱۶ تير ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۳
0
آسمان تهران در روز پنجشنبه صاف، گاهي با وزش باد خواهد بود كه حداقل و حداكثر دماي هوا در اين مدت بدون تغيير نسبت به روز چهارشنبه به 27 و 40 درجه سانتيگراد بالاي صفر مي‌رسد.
ایسنا: سازمان هواشناسي كشور از ادامه روند گرم شدن هوا در پايتخت خبر داد.

اين سازمان اعلام كرد آخرين نقشه‌هاي پيش‌يابي بيانگر آسماني صاف و آفتابي به همراه هواي گرم تابستاني طي سه روز آينده در اغلب نقاط كشور خواهد بود كه در اين مدت براي سيستان و بلوچستان و برخي نقاط غرب و جنوب غرب، وزش باد و گرد و خاك پيش‌بيني مي‌شود كه در اين مدت براي نواحي جنوب‌شرق در ساعات بعد از ظهر افزايش ابر و بارش پراكنده را شاهده خواهيم بود.

به اين ترتيب آسمان تهران در روز پنجشنبه صاف، گاهي با وزش باد خواهد بود كه حداقل و حداكثر دماي هوا در اين مدت بدون تغيير نسبت به روز چهارشنبه به 27 و 40 درجه سانتيگراد بالاي صفر مي‌رسد؛ اما در روز پنجشنبه دماي هوا در تهران يك درجه ديگر افزايش يافته و آسمان نيز صاف در پاره‌اي نقاط با غبار صبحگاهي خواهد بود.

بر اساس پيش‌بيني سازمان هواشناسي كشور تا روز جمعه همچنان 14 استان كشور دماي بيش از 40 درجه را تجربه خواهند كرد و در اين مدت گرمترين استان‌ها به ترتيب خوزستان با حداكثر دماي 49 درجه سانتيگراد و پس از آن قم و يزد هر كدام با 43 درجه سانتيگراد بالاي صفر خواهند بود.

با توجه به تعطيلات آتي و پيش‌بيني افزايش سفرها به استان‌هاي شمالي كشور تا روز جمعه آسمان استان‌هاي گيلان، گلستان و مازندران صاف تا نيمه‌ابري خواهد بود كه در برخي از ساعات در اين استان‌ها وزش باد نيز پيش‌بيني مي‌شود.

بدين ترتيب حداقل و حداكثر دماي استان گيلان در روز پنجشنبه به 25 و 34 درجه سانتيگراد بالاي صفر، گلستان 25 و 41 درجه سانتيگراد بالاي صفر و مازندران 27 و 37 درجه سانتيگراد بالاي صفر مي‌رسد؛ همچنين در روز جمعه نيز حداقل و حداكثر دماي استان گيلان به 26 و 35 درجه سانتيگراد بالاي صفر، گلستان 24 و 41 درجه سانتيگراد بالاي صفر و مازندران 26 و 38 درجه سانتيگراد بالاي صفر خواهد رسيد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گزارش مجامع بیشتر
سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

سود ۵۵ ریالی هدیه بیسکویت مادر

پول نیوز - مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ویتانا امروز ۲۶ بهمن ماه امروز صبح با حضور ۸۳.۹ درصد سهامداران تشکیل شد.
افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

افزایش سرمایه 74 درصدی «شیران»

پول نیوز - امروز سه شنبه مجمع عمومی شرکت «سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران» در خصوص افزایش سرمایه برگزار شد.
«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

«قاروم» و 215 درصد افزایش سرمایه

پول نیوز - هیات مدیره «شرکت قند ارومیه» پیشنهاد افزایش سرمایه ۳۶۸ میلیارد و ۴۰۸ میلیون ریالی را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت ارائه کرد.
پربازدید
پرطرفدارترین
برای دریافت خبرنامه پول نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
کلیات بودجه ۹۹ از سوی نمایندگان رد شد
با رای اکثریت نمایندگان کلیات بودجه سال آینده کل کشور رد شد.