پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۳۶۶
۱۶ تير ۱۳۸۹ - ۱۵:۳۴
0
اگر روند مصرف به همين ترتيب ادامه يابد تأسيسات آب تهران در روزهاي آتي جوابگوي اين حجم بالاي مصرف نخواهد بود و تأمين آب شهروندان در برخي مناطق به ويژه مناطق شمالي شهر با مشكلات جدي مواجه خواهد شد.
فارس: شركت آب و فاضلاب شهر تهران اعلام كرد: اگر روند مصرف به همين ترتيب ادامه يابد تأسيسات آب تهران در روزهاي آتي جوابگوي اين حجم بالاي مصرف نخواهد بود و تأمين آب شهروندان در برخي مناطق به ويژه مناطق شمالي شهر با مشكلات جدي مواجه خواهد شد.

در اطلاعيه اين شركت آمده است: به آگاهي شهروندان محترم تهراني مي رساند باتوجه به اينكه تهران گرم‌ترين روزهاي چند سال اخير خود را طي مي كند و به دليل افزايش كم سابقه دما، مصرف آب نيز به شدت افزايش پيدا كرده ضروري است كه همه همشهريان گرامي در رابطه با جلوگيري از بروز افت فشار و يا كمبود آب الگوي مصرف را رعايت و نسبت به صرفه جويي اين ماده حياتي تمام تلاش و دقت خود را به كار گيرند.

يادآور مي‌شود اگر روند مصرف به همين ترتيب ادامه يابد تأسيسات آب تهران در روزهاي آتي جوابگوي اين حجم بالاي مصرف نخواهد بود و تأمين آب شهروندان در برخي مناطق به ويژه مناطق شمالي شهر با مشكلات جدي مواجه خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار