پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۳۰۱
۱۵ تير ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۰
0
معاون بهره برداری شرکت توزیع برق تهران بزرگ دلیل خاموشی های مکرر امروز سه شنبه را وقوع حادثه در شبکه انتقال اعلام کرد و گفت: این مشکل با تلاش همکاران صنعت برق رفع شد.
امیرکاظم بخشی در گفتگو با مهر در خصوص خاموشی های مکرر امروز تهران گفت: معمولا دو نوع خاموشی در شبکه برق کشور رخ می دهد که یک نوع آن مرتبط با تجهیزات توزیع و بخش دیگر مرتبط با بخش فوق توزیع وانتقال است.

وی افزود: البته تعداد مناطقی که امروز در تهران دارای خاموشی های مکرر بودند، محدود است و چنانکه همکاران صنعت برق از خاموشی های مکرر در یک روز و در یک منطقه آگاه شوند به طور قطع با راه حلهایی که اتخاذ کنند اقدام به رفع آن خواهند کرد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع برق تهران بزرگ افزود: در روزهای گذشته به دلیل افزایش گرما و مصارف مشترکان خاموشی هایی در شبکه برق تهران اتفاق افتاد که شرکت توزیع برق تهران بزرگ برای رفع آنها تمام تلاش خود را بکار بسته است.

وی افزود: البته صنعت برق باید خود را برای این روزها آماده کند که این امر نیاز به مقدمات، اصلاح شبکه و بهینه سازی مصرف دارد چرا که برق در شبکه توزیع انتقال و فوق توزیع باید همواره از ضریب اطمینان برخوردار باشد.

به گفته کاظم بخشی، مشترکان همچنان باید در جهت بهینه سازی مصارف گام بردارند و البته شرکت برق نیز به سهم خود اقدامات بسزایی برای اصلاح و بهبود شبکه انجام داده است.

وی مصرف برق تهران در روزهای اخیر را به طور متوسط، 3600 مگاوات عنوان کرد و گفت: دلیل خاموشی های مکرر امروز سه شنبه وقوع حادثه در شبکه انتقال بود که مشکل با تلاش همکاران صنعت برق حل شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار