پایگاه خبری پول نیوز Poolnews

کد خبر: ۲۴۲۸۴
۱۵ تير ۱۳۸۹ - ۱۴:۱۰
0
بانک صادرات به لحاظ برخورداري يزد از ظرفيتهاي بالاي صنعتي و معدني همواره توجه ويژه اي به توسعه اقتصادي استان داشته است.
معاونت مرکز تحقيقات، برنامه ريزي و تحول بانک صادرات در سفر به استان يزد در جمع فعالان اقتصادي استان،با اعلام آمادگي بانک صادرات جهت حمايت از صادرات کالا و مواد معدني يزد ،گفت :  بانک صادرات به لحاظ برخورداري يزد از ظرفيتهاي بالاي صنعتي و معدني همواره توجه ويژه اي به توسعه اقتصادي استان داشته است.

به گزارش پول نیوز به نقل از روابط عمومي بانک صادرات، آقاي تک دهقان معاونت مرکز تحقيقات، برنامه ريزي و تحول اين بانک که بمنظور شرکت در همايش فعالان اقتصادي به استان يزد سفر کرده بود طي سخناني به معرفي برات کارت تضميني و کارت تخفيف دار بانک صادرات پرداخت و گفت : هدف اصلي از ارائه اين خدمات، رونق در کسب وکار وحمايت از توليدکنندگان داخلي و مصرف کنندگان مي باشد.

وي با اشاره به آمادگي بانک صادرات جهت حمايت از صادرات کالا و مواد معدني در سطح استان يزد ، افزود : هم اکنون مشتريان بانک صادرات مي توانند با استفاده از خدمات بانکداري اينترنتي، موبايل بانکينگ و تلفنبانک 09602 بخش عمده اي از خدمات بانکي خود را بدون مراجعه به شعب و بصورت غير حضوري انجام دهند.

گفتني است در اين مراسم که جمعي از مديران استاني نيز حضور داشتند آقاي اسدي مدير عامل بانک صادرات يزد نيز خاطر نشان ساخت : بانک صادرات با برخورداري از نزديک به 100 شعبه فعال در يزد، سهم بسزايي در رونق اقتصادي منطقه و رفع گرفتاريهاي مردم استان دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
دیدنی‌ها
نظرسنجی
کم ریسک ترین بازار برای سرمایه گذاری کدام است؟
بازار سرمایه
بانک ها
ارز
طلا و سکه
مَسکن
خودرو
هیچکدام
پرطرفدار